НОВИНИ

В чоловіків масово зменшуються пеніси, а в жінок ростуть груди

В чоловіків масово зменшуються пеніси, а в жінок ростуть грудиВчені фізіологи та антропологи з США і Західної Європи б’ють на сполох:  через погану екологію тепер у жінок почали збільшуватися груди. Натомість куди гірше чоловікам – у них почали вкорочуватися пеніси!

Окрім того фахівці запевняють, що за останні п’ятдесят років  бюст у жінок європеоїдної раси збільшився в середньому на три розміри. А чоловічі члени стали коротшими в середньому на 2-3 см, аніж у їхніх предків!

Фахівці  поки що не можуть назвати єдино достовірну причину таких змін. Одним з найвагоміших факторів змін називають погану екологію, харчування і побутову хімію.

Збільшення грудей зафіксовано лише у мешканок розвинених країн Заходу. Тобто там, де техногенні процеси найбільш щільно увійшли в повсякденне життя. Основна причина фізіологічних змін, на думку вчених, – вплив жіночого статевого гормону естрогену, який особливим чином впливає на тканини молочної залози. Це можуть бути пестициди, консерванти, харчові добавки і препарати, застосовувані у пластичній хірургії з метою розгладження зморшок.

Через те, що чоловіки почали користуватися препаратами у яких багато жіночих гормонів, це стало причиною зменшення розмірів пенісів. Бо чим більше в чоловікові жіночих статевих гормонів, тим менша його чоловіча гідність. А позбутися тих жіночих гормонів чоловікам не легко, бо штучні гормони потрапляють в організм звідусіль – із їжею, косметикою і з самого повітря, – пояснюють медики.

А ще дослідники прогнозують, що через сто років чоловічі пеніси так «всохнуться»,  що чоловіків взагалі не буде, а на планеті будуть бігати тільки жінки з величезними грудьми.

Роман Лавринюк, www.kulturizm.info

___________________________

читайте також:

Чоловіків в окулярах оточуючі сприймають як фізично слабких, – вчені

Юнаки з гарним апетитом краще кохаються

У танцюючих чоловіків найсексуальніша шия, а руки краще заховати

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button