НОВИНИ

В Україні затримали контрабанду стероїдів на мільйон гривень

В Україні затримали контрабанду стероїдів на мільйон гривеньСпівробітники управління з боротьби з організованою злочинністю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Київській області разом зі співробітниками Служби безпеки України затримали у Києві трьох чоловіків, яких підозрюють в контрабанді близько 10 кг сильнодіючих анаболічних стероїдів загальною вартістю 1 млн. гривень. Про це сказано в повідомленні прес-служби ГУБОЗ МВС.

Двоє затриманих – жителі Києва, ще один – із Броварів Київської області.

За інформацією міліції, вони поставляли лікарські засоби з Азії й були затримані при спробі їх передати.

У ході проведення обшуків правоохоронці вилучили 240 таблеток із вмістом метандієнону й три літри нандролону деканату, які використовують для нарощування м’язової маси й відпускають виключно за рецептами лікарів. Неправильне застосування цих стероїдів може спричинити такі побічні ефекти, як розлад печінки, рак, зниження статевих функцій та інфаркт міокарда.

Печерське районне управління ГУМВС у Києві порушило кримінальну справу за частиною 4 статті 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу.

Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо виявлення й викриття лабораторії з перероблення хімічної субстанції цих лікарських засобів.

ukranews.com, фото mr7.ru

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button