НОВИНИ

У Львові відбувся семінар бодибілдера Андрія Кухарчука

22 лютого у Львові відбувся семінар бодибілдера Андрія Кухарчука. Захід організувала компанія FitUp за інформаційної підтримки порталу KULTURIZM.INFO.

У Львові відбувся семінар бодибілдера Андрія Кухарчука

Під час зустрічі Андрій Кухарчук розповідав про те, якими, на його думку, мають бути останні тижні підготовки до змагань.

Один із основних періодів підготовки спортсмена до змагальної діяльності – «сушка», має свої особливості, притаманні лише для цього етапу, тому учасники семінару дізнались не тільки загальні відомості, а ще й поетапні подробиці підготовки до фінального старту.

Основними аспектами стали: варіації та комбінація методів, методик тренувань, що застосовуються у період «сушки». Окрім того, атлет поділився досвідом підбору спортивних дієт та застосуванням аптечних і спортивних добавок;

Тригодинний семінар завершився практичною частиною. Андрій Кухарчук провів майстер клас із позування, демонструючи учасникам 7 обов’язкових змагальних поз. Під час практичної частини семінару, кожен з учасників зміг спробувати свої сили, у цій надзвичайно складній дисципліні, та отримати індивідуальні поради або зауваження від Чемпіона Світу.

Захід був розрахований на досить вузьку аудиторію, а саме тренерів, спортсменів і тих, хто збирається тільки спробувати свої сили цієї весни. На зустріч приїхали учасники з різних міст, зокрема, з Тернополя та Чернівців.

Фото зустрічі ТУТ.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button