НОВИНИ

Віталій Дьяченко: у 13 років я важив … 112 кг!

Цьому хлопцеві з Одеси лише 17-ть. Він аматор, який цієї осені вперше планує взяти участь у змаганнях з бодібілдингу від федерації IFBB. Ми регулярно пишемо про новачків, то ж цього разу увага редакції припала саме на цього хлопця.

vitalii da4enko 1vitalii da4enko 2

«У 13 років я важив … 112 кг! Вже тоді зрозумів, що так далі не може продовжуватися. Тож почав старанно тренуватися, намагався схуднути. В результаті  мені вдалося за пів року позбутися зайвих 30 кг! Відтак в результаті тренувань серйозно захопився бодібілдингом, і вирішив пов’язати з ним своє подальше життя.

Рік народження: 1996

Вага 114 кг

Ріст  184 см

На даний момент значно покращив форму, багато працював і старався. У мене не було і немає тренера  і супер гуру, який би міг мені допомагав.

vitalii da4enko 3vitalii da4enko 4

Бодибілдинг зараз посідає перше місце в моєму житті. Я хочу усіма силами показати свої досягення і у майбутньому досягнути професійного рівня у цьому спорті. Для цього зроблю все можливе від себе.  Це стиль життя і те,  від чого отримую дике задоволення. Мені подобається щодня робити своє тіло гарнішим, симетричнішим, кращим. І при цьому я  стаю фізично сильнішим.

Щодо силових показників, то вони такі:

Жим лежачи – 150х10

Станова тяга 160х10

Присідання  210х6

Зараз вчуся в Морському коледжі, проте життя з морем пов’язувати категорично не хочу. Маю дуже вузьке коло спілкування, намагаюся вільний час проводити вдома відпочиваючи від тренувань, або з друзями на морі, або в якомусь кафе.

До моїх занять силовим спортом близькі ставляться по-різному.  Мама каже, що це все дитячі забави. Знайомі говорять щось на кшталт:  «Перебір, навіщо тобі так багато, може вже вистачить?».  І лише найближчі друзі, розуміють,  що це мій вибір, і всіляко мене підтримують, за що їм спасибі».

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button