НОВИНИХарчування

Яловичина. Бодібілдинг. Для чого їсти яловичину культуристам?

Яловичина – цариця продуктів для нарощування м’язової маси. Чому ми про це так впевнено говоримо? Не будемо зволікати і назвемо 9 причин чому треба їсти яловичину бодібілдерам та пауерліфтерам.

Яловичина. Бодібілдинг. Для чого їсти яловичину культуристам?

Яловичина = креатин

Яловичина є особливо ефективною для збільшення сили і маси м’язів оскільки містить в собі найбільшу кількість креатину , ніж будь-які інші продукти харчування. Креатин є джерелом енергії для м’язів, який використовується  в процесі тренування.

Яловичина = карнітин

Карнітин необхідний для підтримки нормального обміну речовин жирів і сприяє розгалуження амінокислот (BCAA).

Яловичина = калій і білок

Калій є мінералом, який часто відсутній в раціоні спортсменів. Низький рівень калію може пригнічувати синтез білка і перешкоджає виробництву гормону росту і IGF-I (гормонів, відповідальних за стимулювання росту м’язів). Яловичина багата білком . Одна порція пісної яловичини містить близько 22 грамів високоякісного білка.

Яловичина = аланін

Аланін є амінокислотою, використовується в якості цукру з низьким вмістом калорій. Якщо у вас є достатня кількість вуглеводів, аланін приходить на допомогу, даючи м’язам паливо.

Яловичина = CLA

Пісна яловичина – це  відмінне джерело кон’югованої лінолевої кислоти (CLA), потужний антиоксидант. Бореться з пошкодженням тканин після важкого силового тренування. CLA  має також антикатаболічну дію.

Яловичина = залізо

Яловичина є багатою залізом мінералми, які дозволяють організму виробляти більшу кількість крові.

Яловичина = цинк і магній

Цинк є антиоксидантом, який сприяє синтезу білка і ріст м’язів. Як і у випадку глютамином і вітаміном В6, цинк зміцнює імунну систему. Магній також підтримує синтез білків, збільшує м’язову силу і підвищує ефективність інсуліну.

Яловичина = вітамін B6

Чим вищий попит на білок, тим більша потреба в вітамін В6 . Червоне м’ясо містить велику кількість цього вітаміну, який зміцнює імунну систему і підтримує обмін білків і їх синтезом.

Яловичина = вітамін B12

Вітамін В12 необхідний для виробництва червоних кров’яних клітин, які в свою чергу доставляють кисень до м’язів. Цей вітамін також допомагає метаболізму продуктів амінокислот з розгалуженими ланцюгами і узабезпеченні організму енергією під час інтенсивних тренувань.

Оксана Чих, kulrizm.info, фото ifood.tv

Пов’язані статті

2 Comments

  1. всегда лучше, когда пищу как можно меньше обрабатывают …

Залишити відповідь

Back to top button