НОВИНИ

Залишатися у формі вдома. Продаж домашнього фітнес-обладнання зріс майже на 60%

Через відсутній доступ до тренажерних залів та страх тренуватися у приміщеннях, все більше людей купують обладнання, яке може задовольнити їх потреби для занять у своїх домівках.

Цього року для багатьох відвідини тренажерних залів став неможливий, але завзяті прихильники тренувань знайшли способи підтримувати себе у формі навіть вдома. Від відвідування онлайн-занять з фітнесу до придбання фітнес-обладнання для домашнього використання.

Попит на обладнання для домашніх фітнес-тренувань отримав значний сплеску з моменту оголошення карантину в березні, пише Moneycontrol.

У домашньому сегменті з квітня спостерігається стрибок на 50-60 відсотків.

Якщо до карантину продавці заробляли на комерційних продажах, коли люди купували обладнання для B2B (бізнес для бізнесу), наприклад, для тренажерного залу, офісів тощо. Але з моменту карантину в цьому сегменті відбулися значні зміни.

Товарами, які продаються найбільше є гантелі, грифи, диски, лавки, однак мало хто купує кардіотренажери.

Відбувся великий перехід до онлайн-занять фітнесом. Відтак люди почали інвестувати у невелике і недороге обладнання, яке вони можуть використовувати для своїх групових занять в Інтернеті.

Компанії, які спостерігають ріст продаж товарів для дому для фітнес-обладнання, робили такий бізнес і раніше. Тільки раніше ставка була на комерційні продажі. Там рентабельність висока, тому що з комерційні B2B продажі передбачають угоди на великі суми. Проте дрібні B2C продажі вирівнюють ситуацію.

Пов’язані статті

Back to top button