ВідеоНОВИНИ

Заняття бодібілдингом як спосіб позбутися комплексів?

«Від комплексів вони пішли у спорт зал. І тепер їхнє тіло ідеальне. Чим чоловіки ризикують заради такого тіла. Це пересадка нирок чи інших органів! Чи можна позбутися комплексів накачавши гори м’язів? Чому чоловіки перекачуються до уродства? І чи взагалі це подобається жінкам?»

Це анонс програми про культуристів на каналі «Україна».

httpv://www.youtube.com/watch?v=iGhDxtHc6IU

Один з героїв програми був культурист Андрій Шарапов, низький ріст якого обговорювали у студії. «Раніше мене називали «гномом», а потім «кубометром», коли почав рости в ширину», – розповів Андрій, який почав тренуватися, побачивши фільм «Термінатор» з Арнольдом Шварценегером.

Ріст культуриста Андрія Шарапова 158 см і цього приводу він жартує так: «Є фільм «Володар перснів». Там є маленькі хобіти – маленькі, добрі люди. Так от, гноми і карлики – це ті, хто до 140 см. А я – хобіт!».

Атлет розповідає, що пішов у зал для того, щоб якось позбутися комплексу низького росту. «Там я знайшов однодумців, яким було байдуже, який у мене ріст. Там поважали силу, наполегливість і дух. Без сумніву, я позбавився своїх комплексів. Спорт вплинув на те, як до мене стали відноситися оточуючі».

Ще рік тому культурист – юніор Всеслав Перехристенко ненавидів своє відображення у дзеркалі: «Я розумів, що люди на мене дивляться, насміхаються. Виглядав жаливо, у мене була купа комплексів».

У 18-років він не мав дівчини і ніколи не цілувався – вважав себе потворно худим і не міг ні з ким познайомитися: «Розумів, що на мене не може подивитися жодна дівчина, бо я менший за них!».

– Зараз я більше собі подобаюся. Раніше це була зовсім інша ситуація – не міг на себе навіть у дзеркало дивитися, каже хлопець. – Зараз все навпаки, бо я працюю над собою. Я також хотів бути сильним. Чоловік повинен бути таким!

Також у програмі взяв участь атлет Олександр Шепель.

Загалом, на відміну від російських телевізійних програм, це шоу вийшло цікавим. Адже тут ніхто не висміював атлетів: все вийшло весело та невимушено.

 

 

 

 

 

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button