ЗмаганняНОВИНИРезультати

1-2 листопада Кубок України з пауерліфтингу 2011 в Кременчуці

1-2 листопада Кубок України з пауерліфтингу 2011 в КременчуціЗмагання проводяться з 01 по 02 листопада 2011 року в м. Кременчук.

 

Змагання особисто-командні. До участі у змаганнях допускаються збірні команди областей, АР Крим, мм. Києва та Севастополя. Склад команди – 17 осіб, з них 2 тренери-представники, 7 жінок і 8 чоловіків. Додатково допускаються спортсмени в особистому заліку без обмеження за кількістю. Усі мають бути членами ФПУ.

Допуск до участі у змаганнях без обмежень за кваліфікацією. Форма учасника змагань: трико, футболка одного кольору без надписів і малюнків, кистьові бинти, пояс, шкарпетки, спортивне взуття. У командний залік ідуть усі результати спортсменів.

Особисті місця в кожній ваговій категорії окремо для чоловіків і жінок визначаються за кращим результатом. Команді місця визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних членами команди незалежно від статі. У разі однакової кількості очок командна першість визначається відповідно до діючих правил.

Спортсмени, які посіли 1-3 місця у ваговій категорії, нагороджуються медалями та дипломами ФПУ відповідних ступенів. Спортсмени, які посіли 1-3 місця в абсолютній першості за Формулою Вілкса, нагороджуються цінними призами та дипломами Федерації. Тренери, які підготували призерів змагань, нагороджуються дипломами ФПУ.

Внесок за участь у змаганнях -100 грн. за кожного учасника змагань. Попередні заявки приймаються  не пізніше ніж до 15 жовтня Опікуну Андрію Володимировичу на електронну адресу оріkun@орtima.com.ua, моб.тел.: +38 067 283 79 90. У попередніх заявках повинно бути вказано таку інформацію про учасників: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, команда, спортивне звання, кращий результат за останні 12 місяців.

Телефони для довідок: перший віце-президент ФПУ Стеценко Анатолій Іванович 050 443 26 21 м. Черкаси, виконавчий директор Гордієнко Олександр Станіславович 068 6437584 м. Кременчука дипломами ФПУ відповідних ступенів.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button