БодибілдингНОВИНИ

5 тез про вживання стероїдів підлітками заради домінування

Великого шуму в соцмережах останнім часом роблять школярі, які вже з такого юного віку вживають стероїди заради досягнення вражаючих результатів. Російський фахівець Борис Цацулін зробив відео замітку про використання фармакології юнаками і про те, до чого може призвести некоректне використання таких препаратів.

tilo bodibildera

Всюди насаджується думка: або вживаєш стероїди, або ти слабак і лох

Це як куріння у середній школі: якщо не куриш і не п’єш – значить не «мужик». В російськомовному сегменті інтернету є люди, які активно пропагують вживання анаболічних стероїдів, які вони продають. А цільова аудиторія – це школярі та молодь до 25-ти років. Ці люди часто не зрілі, не впевнені у собі, які часто мають проблеми з протилежною статтю, не сформовані як чоловіки, без досвіду і розуміння куди треба рухатися. Звичайні юнаки з максималізмом.

Це ідеальна аудиторія для маніпуляції.  Ідеальне джерело доходу.

Технологія дуже проста: екзогенний тестостерон вводить в ранг таблетки від всіх юнацьких проблем. Мовляв,  препарати тестостерону дають комфортне та краще життя. В результат отримуємо ідеальний маркетинговий хід. Ретельно підібрана аудиторія, відмінні тексти, які продаються та псевдо наукові дослідження, які стверджують, що тестостерон дає змогу досягти трьох складових, які допомагають досягти якісного життя. А саме: секс, владу та гроші. І все це позиціонується як гормональна гра. Все зводиться до того, що спорт не може існувати без допінгу. При чому забуваючи, що за цією грою стоїть серйозна гормональна терапія.

Ставки у цій гормональній грі не оголошуються

Позиціонування гормональних препаратів ґрунтується на тому, що вони не приносять жодної шкоди та можуть застосовуватися упродовж всього життя людини. Обговорення ніколи не опускається до рівня на якому розглядається організм юнака 16-ти – 18-ти років, який вже рік пробув на екзогенному гормональному тестостероні. Це подається під таким «соусом», що організм відновиться сам по собі,  як тільки припинити вживати ці препарати. І сміються над людьми, які намагаються донести важливість відновлення організму після таких складних маніпуляцій.

Домінатори із шприцом у дупі

Все це створює благодатне середовище для появи таких собі домінаторів, альфа самців, приматів вищого рангу із шприцом у дупі та відсутніми зачатками інтелекту. Такі самці не будуть планів. Вони просто домінують і займаються виключно цим. Витрачаєш всі гроші на «вічний курс», курку з рисом. Грошей вже немає. Що робити? Правильно: продавати стероїди самому повторюючи нехитрі схеми. І от вони множаться у соціальних мережах. Це як мережевий маркетинг. І так ми приходимо до стероїдного буму.

Зараз почалося масове вживання стероїдів серед школярів

Це ж модно «курсанути» в 16-19-ть років. Всі, мабуть, бачили мутантів в 16-ть років із біцепсами 45 см, які себе ще «фотошоплять», щоб здаватися ще крутішими. Більшість таких хлопців мають зовсім незначні результати (незважаючи на те, що коляться) і покриті мало не коростою. Однак їхні комплекси та життєві проблеми не зникають.  Так, це виглядає красиво. В середовищі спортсменів взагалі не прийнято говорити про побічні проблеми нажиті в результаті вживання стероїдів.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button