НОВИНИ

60% українських чоловіків сплять 8 і більше годин – опитування

60% українських чоловіків сплять 8 і більше годин – опитування

Оскільки хороший сон – запорука здорового способу життя і ефективного відновлення, ми вирішили запитати наших читачів скільки часу вони сплять.

Как оказалось, украинци несмотря на быстрый темп жизни успевают высыпаться: 60% мужчин спят 8 и более часов. 28% опрошенных спят по 7 часов, а остальные – недосыпают рекомендованную врачами количество часов.

Вот как выглядят результаты опроса:

Скільки часу зазвичай ви спите?

8 годин  – 35%

7 годин – 28%

9 годин  – 16%

6 годин  – 10%

Більше 9 годин – 8%

Я працюю вночі, а вдень сплю  – 1%

5 годин – 1%

Менше 5 годин – 1%

Проголосувало: 283

Днями вчені опублікували свіжі результати щодо сну. Так от, люди, які сплять менше 6 годин на день, на 50% більше схильні до ризику померти від інфаркту, і на 15% – від інсульту.

Це дані науковців університету Університету Уорвік (Warwick University), які вчергове підтвердили давно відому істину, що 7-8 годин – це оптимальна кількість часу, який має йти на сон.

Професор кардіології та епідеміології, Франческо Капуччио, стверджує, що нестача сну негативно впливає на ендокринну систему, яка відповідає за вироблення гормонів. Недосипання також призводить до порушення толерантності до глюкози і зниження чутливості до інсуліну, що сприяє появі діабету і підвищення кров’яного тиску.

У минулому році професор Капуччио опублікував огляд 16 досліджень за участю 1,3 мільйона чоловік, який показав, що люди, що сплять менше 6 годин на добу, мають на 12% більше шансів померти у віці до 65 років.

Оксана Чих, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button