Результати Кубка Уртатнафта з бодибілдингу у Кременчузі
10 жовтня у Кременчузі відбувся всеукраїнський кубок з бодібілдингу Уртатнафта. У цих змаганнях участь взяло 114 атлетів зі всієї України. А ось якими є результати турніру.
Детский фитнес до 7лет:
1 Прокопенко София
2 Барабаш София
3 Синельникова София
Детский фитнес 8-9лет:
1 Мартяш Настя
Детский фитнес 10-11 лет:
1 Гладких Ксения
2 Соловьян Вероника
3 Сирык Валерия
4 Андрейчук София
Детский фитнес 12-13 лет:
1 Захаренко Анна
Детский фитнес до 15 лет:
1 Голобородько Яна
Юниоры 80 кг:
1 Карпенко Ярослав
2 Муртада Аль-Азави
3 Василенко Марк
4 Борисов Евгений
5 Сиротюк Андрей
6 Пашко Анатолий
Юниоры 80+ кг:
1 Салимов Усейн
2 Мараховский Павел
3 Слуцкий Александр
4 Поляков Андрей
5 Пилев Дмитрий
6 Волянский Назар
Менс Физик:
1 Гавриков Денис
2 Рева Виктор
3 Кузнецов Николай
4 Малахов Дмитрий
5 Баир Ханад
6 Лопушенко Дмитрий
7 Коваленко Андрей
8 Афанасьев Иван
Классики:
1 Палкин Сергей
2 Худаев Кирилл
3 Сирык Евгений
4 Горго Владимир
5 Милько Константин
6 Стуконоженко Николай
7 Кисляков Михаил
Мужчина до 80 кг:
1 Дегтярь Артем
2 Жмурков Денис
3 Одаричь Геннадий
4 Лотков Антон
5 Уткин Александр
6 Решетняк Александр
Мужчины до 90 кг:
1 Коляда Андрей
2 Збыранник Николай
3 Молочко Игорь
Мужчины свыше 90 кг:
1 Трикоз Дмитрий
2 Тищенко Виталий
3 Ващенко Иван
4 Чумаков Александр
5 Панчук Сергей
6 Придня Алексей
7 Дорошенко Павел
8 Лелицкий Назарий
Ветераны:
1 Горбатенко Геннадий
2 Дмитренко Петр
Бикини Юниорки:
1 Лыкова Анна
2 Моргуль Екатерина
3 Ткаченко Юлия
4 Халина Яна
5 Смакоус Александра
6 Бесараб Илона
Бикини 158 см
1 Сидоренко Светлана
2 Лупенко Юлия
3 Малашевичь Елена
4 Стоян Марьяна
5 Ермакова Анна
6 Бостон Юлия
Бикини до 163 см:
1 Баула Виктория
2 Масылкина Юлия
3 Мрачковская Наталья
4 Алесютина Юлия
5 Семынина София
6 Христенко Влада
7 Боровик Наталья
8 Калиниченко Кристина
9 Василига Алла
Бикини до 166см:
1 Ермолаева Дарья
2 Нифатова Инна
3 Босяк Надежда
Бикини до 168 см:
1 Гладкая Юлия
2 Бондарук Романа
3 Горовых Анастасия
4 Гаспарова Юлия
5 Клочкина Жаклин
6 Пономаренко Юлия
Бикини до 172см:
1 Семенова Алла
2 Радченко Алина
3 Кузьменко Виктория
4 Старчеус Екатерина
Бикини +172см:
1 Полапа Марина
2 Людкевичь Татьяна
3 Колесниченко Алена
4 Шелест Наташа
5 Корнилова Анна
6 Котова Юлия
7 Коровина Екатерина
8 Нечосова Ксения
9 Петренко Анжела
Фитнес:
1 Собко Марина
2 Носоленко Инна
Бодифитнес до 165см:
1 Фиськова Светлана
2 Лысенко Ирина
3 Кругляк Виктория
4 Котляр Таисия
5 Ливинская Марина
Бодифитнес +165см:
1Чумакова Елена
2 Старцева Мария
3 Землюк Марина
4 Стальная Инга
5 Погребняк Виктория
6 Журавлева Алина
Абсолютная категория бикини на кубок “Укртатнафты”:
1 Семенова Алла
2 Полапа Марина
3 Сидоренко Светлана
4 Гладкая Юлия
5 Баула Виктория
6 Лыкова Анна
7 Лупенко Юлия
8 Ермолаева Дарья
Абсолютная категория мужчины на кубок “Укртатнафты”:
1 Трикоз Дмитрий
2 Тищенко Виталий
3 Горбатенко Геннадий
4 Коляда Андрей
5 Палкин Сергей
6 Худаев Кирилл
7 Дегтярь Артем
8 Жмурков Денис
9 Ващенко Иван
10 Мараховский Павел