НОВИНИ

Антон Желамський: Чим ближче перші змагання, тим менше думок зірватись з дієти

Привіт читачам порталу www.kulturizm.info  Сьогодні я розповім вам про продовження своєї підготовки до перших змагань, зокрема розповім, що змінилося з початку підготовки.

Як я розповідав раніше, моя підготовка, а саме період “сушки” розпочався 1 серпня. Закінчується вже другий місяць моєї підготовки. Зараз моя вага становить 82,5 кг. Залишилось кілька тижнів до часу Х.

Антон Желамський: Чим ближче перші змагання, тим менше думок зірватись з дієти

А тепер саме про зміни. На початку вересня мене спіткала невдача: я захворів, при чому сильно. Це трошки вибило мене з графіку тренувань , і підготовки в цілому. Як тільки  захворів, я майже повністю урізав вуглеводи . В спортзалі не тренувався , але  кардіо робив вранці та ввечері по 30 хвилин.

Тиждень витратив на лікування, і потім знов повернувся до свого графіку.

Я відмовився від відмовного тренінгу тому, що зараз мене цікавить саме опрацювання моїх м’язів. Додав суперсети, роблю їх на м’язи антагоністи, тобто м’язи які виконують протилежну один одному функцію (наприклад, біцепс – трицепс, спина – груди і т.д).

Роблю три сети по 8-12 півторів.

Антон Желамський: Чим ближче перші змагання, тим менше думок зірватись з дієтиАнтон Желамський: Чим ближче перші змагання, тим менше думок зірватись з дієти

Харчування теж зазнало цікавих змін. Зараз зовсім не їм сіль. Натрій затримує воду, чого зараз мені зовсім не треба. Повністю «забрав» творог  та жири (льняна олія і горіхи)ю Їм тільки грудки, яйця, рибу. Зранку їм три ложки рису.

Ну ось і всі зміни, які відбулись в підготовці. Зараз дуже хочу солодкого , іноді мозок зовсім відмовляє.  Залишилось протриматись недовго. Це мене і мотивує , чим ближче змагання, тим менше в мене думок зірватись з дієти.

Антон Желамський для www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button