ВідеоНОВИНИ

«Повір у Себе!» – перший в історії український кліп про жінок-важкоатлеток

Таке буває дуже рідко, але як не дивно, цього разу сталося в Україні. Виконавиця DreamGoddesS заспівала пісню «Повір у Себе!», присвячену жінкам, які займаються важкою атлетикою.

«Повір у Себе!» – перший в історії український кліп про жінок-важкоатлеток

“Важка атлетика спорт сильних і мужніх хлопців, сильних і жіночних дівчат. Важка атлетика підкреслює і розкриває ці якості в людях. Часто складається хибна думка, що спорт забирає здоров’я, робить дівчат чоловікоподібними і непривабливими. Потрібно пропагувати спорт, показуючи красу тіла, здоров’я, успішність, популярність людини що займається спортом. У цьому музичному відеокліпі ми показуємо важку атлетику людей так, як ми, важкоатлети, бачимо її зсередини. Показані дуже важливі моменти – характер і віра, віра в себе і тренера», – розповів на презентації відео, член виконкому Федерації важкої атлетики України, Денис Готфрід . Про це інформує сайт федерації.

Це відео  – один з перших кроків, спрямованих на пропаганду дитячого спорту, масовості, щоб діти приходили займатися важкою атлетикою.

У зйомках кліпу «Повір у Себе!» участь взяли дівчата збірної команди України: Юлія Калина (призерка Олімпійських Ігор), Козенко Анна (призерка Чемпіонату Європи), Чибісова Надія (призерка Чемпіонату світу серед юніорів), Келар Анастасія (призерка Чемпіонату Європи серед молоді до 23 років).

фото: кадри кліпу

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button