НОВИНИРосії

Бодибілдер Микола Чешков: “Тренуюся без відпочинку – жодної слабкості!”

Бодибілдер Микола Чешков: “Тренуюся без відпочинку – жодної слабкості!”Микола Чешков – бодібілдер із Челябінська з Росії. Миколі 20 років. Хлопець за свій час в культуризмі має не такий великий досвід участі у різних чемпіонатах, проте він успішно виступив на змаганнях у Москві в минулому році з неперевершеною формою. Хлопець, маючи вишукану мускулатуру, здаватися не збирається: він як поїзд, повільно набирає швидкість і вже в наступному році навесні обіцяє здивувати всіх своїми формами.

Сьогодні www.kulturizm.info познайомить вас ближче з челябінським бодибилдером Миколою Чешкова.

Коли я тільки починав тренуватися, то все розпитував про тренування у хлопців в залі, знайомих. Щось в інтеренеті дізнавався. Переважно радився з хлопцями, яким тренуюся. Ці хлопці вже виступали, можна поспілкуватися, що щось дізнатися й іншим щось розповісти. У залі зі мною тренується Микита Кузнєцов, в основному з ним спілкуюся.

Бодибілдер Микола Чешков: “Тренуюся без відпочинку – жодної слабкості!”Тренування спочатку було як хобі. Почав тренуватися як і багато хлопців просто, щоб добре виглядати, для підтримки форми, торсу, плечей, грудей. Хотів просто добре виглядати. Потім один тренер запропонував виступити і вже тоді почав тренуватися комплексно.

Перший раз я виступав в 2010 року на чемпіонаті міста у себе в Челябінську і на області. З 90 кг до 78 скинув, а наступний сезон у 2011 році навесні з 96 кг до 87 кг скинув. Тоді форма стала бабагато кращою, промалювалися м’язи і став виглядати гарніше. На весну 2012 року хочу виглядати ще краще ніж тоді.

У мене немає кумирів в бодібілдингу. Серед російських культуристів мені мало які атлети подобаються. Ну, хіба подобається Олександр Кадзоев – він чудово виглядає як на 90 кг. У моєму місті немає перспективних культуристів.

Ось з Олексієм Малишевим частенько переписуюся, він колись виступав на чемпіонаті з пресу. У нього ще все попереду. Підтримую зв’язок зі спортсменами з нашого міста, з Москви, Пітера.

Бодибілдер Микола Чешков: “Тренуюся без відпочинку – жодної слабкості!”Моя дівчина – Олександра Алеханова, – також виступає з фітнесу. У цьому сезоні в неї хороша форма. Я також їй частково допомагаю.

Ми познайомилися у спортзалі. Вона допомагала мені при підготовці. У такі періоди дуже потрібна людина яка тебе розуміє і підтримує.

Коли готуюся до змагань, звичайно, самопочуття погіршується, іноді бувають нервові зриви, це нормально. Навесні ми плануємо готуватися разом. Спробуємо цього разу сушку разом. Іноді ми тренуємося разом, але зазвичай це буває по-різному.

Зараз на відпочинок і розваги часу мало: робота і тренування забирають весь час. Я працюю тренером в спортзалі.

Для мене важлива симетрія м’язів. Я собі подобаюся і на масі, і на сушінні. В останньому варіанті можна багато поїсти, а от на сушці зовсім немає енергії.

Мені бодібілдинг потрібен щоб добре виглядати. У цьому суть культуризму.

За останній місяць я набрав 10 кг. Є багато слабких місць над якими треба працювати. Тренуюся без відпочинку – ніякої слабкості.

Зараз в мене краще розвинені верхні м’язи: руки, плечі, трапеції. Тепер треную двічі на тиждень ноги. Не можу сказати, що вони відстають, але над ними треба працювати.

Нещодавно закинув фото «ВКонтакте» в одну групу з бодібілдингу. Писали мені хлопці в основному позитивні Бодибілдер Микола Чешков: “Тренуюся без відпочинку – жодної слабкості!”відгуки. Приємно таке читати.

Підготував Олег Скорина, www.kulturizm.info

_______________________

читайте також:

Бодібілдер Дмитро Костирін: «Віктор Шамін став для мене не тільки тренером, а й надійним другом»

Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний зал

Пов’язані статті

One Comment

Залишити відповідь

Подивіться також
Close
Back to top button