НОВИНИРезультати

Чемпіонат Львівської області з важкої атлетики 23-24 лютого. Результати

23-24 лютого у м. Жидачів відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У змаганнях взяли участь 86 спортсменів з усієї області та гості з м. Виноградів Закарпатської області. Про це інформує пре-служба ЛМР.

Вкотре кращою спортивною школою стала Львівська ДЮСШ «Енергетик». Серед чоловіків школа виборола 6 з 8 золотих медалей, 3 срібні та 3 бронзові. А серед дівчат – 2 золоті та 1 срібну медалі.

За програмою чемпіонату області серед юніорів розігрувалось 8 комплектів нагород (8 – золотих, 8 – срібних та 8 – бронзових) у особистій першості та по 3 нагороди за командну першість серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та фізкультурно-спортивних товариств (ФСТ).

«На цьому чемпіонаті Львівської області покладено край гегемонії фізкультурно-спортивного товариства «Україна», яке впродовж 15 років не знало поразок. Відтепер за перемогу треба боротись із ФСТ «Спартак», що вже приміряло лаври чемпіонів, і поступатися ми не маємо ні найменшого бажання», – говорить Геннадій Юркевич, директор ЛДЮСШ «Енергетик».

1 місця завоювали:

1.      Зубеніна Вікторія (ДЮСШ «Верховина») паралельний залік ЛДЮСШ «Енергетик» – вагова категорія (в/к) до 40 кг: ривок 28 кг, поштовх 40, сума 68 кг (28+40=68 кг)

2.      Повх Ірина – в/к до 53 кг: 31+35=66 кг

3.      Остафійчук Роман – в/к до 62 кг: 103+120=223 кг

4.      Николин Олег – в/к до 69 кг: 110+125=235 кг

5.      Бондаренко Ігор – в/к до 85 кг: 135+155=290 кг

6.      Олевич Віталій – в/к до 94 кг: 145+167=312 кг

7.      Мазур Володимир – в/к до 105 кг: 137+170=307 кг

8.      Пилип’як Орест – в/к понад 105 кг: 120+160=280 кг