НОВИНИ

Єгор Соловов: Ігоря та Ірину Делієвих виключили із складу IFBB України

Ігор Делієв більше не президент федерації IFBB України. Відповідне рішення прийняли функціонери федерації на конференції у Києві 3 березня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент харківської федерації Єгор Соловов.

Єгор Соловов: Ігоря та Ірину Делієвих виключили із складу IFBB України

на фото: Ігор та Ірина Делієви. фото: facebook.com/igor.deliev

“Членами федерації разом з адвокатським бюро були встановлені чисельні порушення чинного законодавства, статуту федерації і незаконну підміну самого статуту на підставі підробленого протоколу. Після чого, Рішенням позачергової конференції було відсторонено від виконання своїх повноважень виконавчий комітет ФББУ, головного тренера збірної України Білоуса О.Я., тренера збірної Кислого А. Відсторонено від виконання своїх повноважень та виключено зі складу Національної Всеукраїнської федерації бодібілдингу України президента ФББУ Делієва І.А. , почесного президента ФББУ Долгокіра А.І. та генерального секретаря ФББУ Делієву І.І.”, – йдеться у заяві.

Тимчасово виконуючим обов`язки президента IFBB України обрали Сергія Панадія.

Тим часом, на офіційному сайті IFBB України називають цю конференцію нечинною, а сам Ігор Делієв заявляє про рейдерське захоплення бодібілдинг федерації.

Нагадаємо, Сергій Панадій, перший віце-президент IFBB України, звинуватив Президента українського осередку Ігоря Делієва у маніпуляціях з Уставом та нібито узурпації влади у федерації. Сталося це після опублікування сум, які витрачає держава на підтримку бодібілдингу в Україні.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button