АтлетиІнтерв'юНОВИНИСвітові

Кевін Шосек: «Мої батьки підтримують і вірять в мене»

Кевін Шосек: «Мої батьки підтримують і вірять в мене»Кевін Шосек (KEVIN SCHOSEK ) 20-ти річний «натуральний» бодібілдер із Нью-Йорку. Він розпочав займатися важкою атлетикою у березні 2006 – ого року. Кевін невдовзі серйозно захопився підніманням тягарів. У коледжі друзі його вмовляли взяти участь у змаганнях.

«Коли я вчився в школі і тренувався просто щоб накачати м’язи. Вже у коледжі я відкрив для себе бодібілдинг. Мої друзі постійно мене підштовхували до того, щоб я брав участь у змаганнях» ,- розповідає Кевін.

Перші змагання були не надто успішними, але це дало йому тільки ще більше стимулу тренуватися.

–          Мотивація до мене приходить легко, – розповідає бодібілдер. Займаючись культуризмом ти щодня маєш шанс ставати кращим, красивішим, удосконалювати себе. Думки про свої цілі допомагають їх досягати.

У спортзалі я отримую велике задоволення від важкої музики. Я люблю качатися, коли головно грає музика. Один раз на тиждень я треную окрему груп м’язів.

на відео: молодий бодібілдер KEVIN SCHOSEK позує

Кевін Шосек: «Мої батьки підтримують і вірять в мене»Якщо б я мав можливість залишити лише три вправи, я б вибрав:

–          Присідання. Люди часто запитують як накачати ноги і в той самий час у будь-який спосіб  уникають присідань.

Я вважаю, що важкі присідання дали найбільші результати у рості м’язів моїх ніг.

–          Жим штанги лежачи. Ця проста вправа має великий ефект для росту м’язів. Додавайте вагу і ви серйозно почнете рости!

–          Прес на лаві. Це м’язи, які багато хлопців хочуть накачати перш за все. Качайте прес і ви будете мати чудовий торс!

на відео : KEVIN SCHOSEK на змаганнях 2010

Кевін Шосек: «Мої батьки підтримують і вірять в мене»Харчування є найважливішою складовою бодібілдингу. У мене дуже швидкий метаболізм, тому доводиться багато їсти, навіть іноді у фаст фуді.

Коли я на дієті перед змаганнями, я їм 220 грам вуглеводів, 250 грам білків і 45 грам жирів. У міжсезоння збільшу кількість вуглеводів до 400-450 грам.

Бодібілдерів минулого століття не можна порівнювати  з Джеєм Катлером чи Франко Колубом. Колись  атлети виглядали набагато естетичніше.  Натомість  розміри теперішніх культуристів просто вражає.

Мій улюблений культурист – Джей Катлер, він повністю віддається спорту і я ціную його наполегливість за зусилля.

Я люблю бодібілдинг як індивідуальний спорт. Тут ти повинен важко працювати для результату.  У культуризмі немає жодних обмежень – ти можеш досягнути чого хочеш. Мені також подобається підтримка друзів і родичів, які вболівають за мене. Кращого відчуття не існує!

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button