НОВИНИ

У Львові відбувся Чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019

Цими вихідними, 15-16 червня, у Львові відбувся Чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019. До нашого міста приїхало 314 провідних атлетів світу з 21 країни, зокрема з Італії, Угорщини,ю Греції, Великобританії, Іспанії та Франції.

Серед учасників було 140 українських атлетів. У результаті збірна нашої країни здобула 41 медаль: 11 «золотих», 17 «срібних» та 13 «бронзових».  Відтак Україна посіла перше місце у командному заліку.

На змаганнях також визначили двох найкращих спортсменів. Серед чоловіків у категорії Bodybuilding PRO champion таким став DUDAS ADAM з Угорщини. А серед жінок судді обрали кращу спортсменку у категорії Miss Bikini PRO chamion – TAPU ANA з Італії.

«Успішне проведення Чемпіонату Європи дозволило нам можливість здобути право проводити цей Чемпіонат Світу. У нас була конкурента боротьба з Афінами та Барселоною, однак на вдалося привезти цей спортивний захід до Львова. Тепер очікуємо, що у восени 2020 році проведемо ще потужніший турнір – Містер та Міс всесвіту WABBА. Це наша глобальна ціль», – розповів президент WABBА України Святослав Шеремета.

Довідка:

WABBA — всесвітня аматорська асоціація бодібілдингу — була створена легендою бодібілдингу, конкурентом Арнольда Шварценеггера, чемпіоном Сержем Нубретом ще в 1975 році після змагань «Містер Олімпія». З того моменту, WABBA стала однією з найбільших федерацій бодібілдингу у Світі. WABBA України була створена 2009 року й сьогодні провадить свою діяльність по всій країні. Найбільшими здобутками федерації є перше командне місце на найпрестижнішому турнірі MR. & MS. UNIVERSE2017 року, та проведення Відкритого чемпіонату Європи WABBA INTERNATIONAL 2018 року у м. Львові.

Пов’язані статті

Back to top button