БодибілдингНОВИНИ

Не банально про те, як зробити кубики на животі

Український бодібілдер Сергій Бурденюк розповів KULTURIZM.INFO про те, як зробити кубики пресу на животі. Особливо корисна інфомація для тих, хто лише зараз починає готуватися до літа.

Заповітні кубики на животі є метою багатьох, хто переступає поріг залу. І багато хто з них не враховують кілька необхідних моментів, які приведуть до рельєфному пресу. Ці поради  підійдуть хлопцям і дівчатам, чоловікам і жінкам, які не особливо можуть похвалитися генетичною схильністю, коли генетичним везунчикам вистачає звичайних скручувань, і коли рівень підшкірного жиру в області живота мінімальний.

Не банально про те, як зробити кубики на животі

Зізнаюся, я не з тих “обдарувань”, які завжди мали такий панцир. Те, що я зараз маю, є результатом років тренувань. І це перший секрет на шляху до мети – терпіння! Ні за тиждень, ні за місяць ви не матимете кубики. І тим більше, якщо ви, як і в моєму випадку, маєте тонкі прямі м’язи живота і на додачу прошарок підшкірного жиру, який зводить нанівець видимість тих самих кубиків.

Тому звідси спливають такі ключі успіху:  збільшити товщину прямого м’яза живота і знизити рівень підшкірного жиру.

Відносно зменшення жирового прошарку, то тут допоможе лише збалансоване харчування з часткою дефіциту калорій. Не збочені дієти, а саме грамотно спланований раціон! Взагалі, коли мене запитують, яка краща вправа на прес, то я люблю відповідати: “Краща вправа на прес – це збалансоване харчування”.

І важливо зрозуміти ще той факт, що локально жир з живота не піде. Обгортання плівкою, тисячі скручувань на прес та інше не спалить жир локально! Підшкірний жир горить рівномірно по всьому тілу в ході збалансованого харчування, підкріплених грамотним тренінгом, що в сумі дає дефіцит калорій і від чого, власне, і відбувається заповітна рівномірно сгонка жиру з усього тіла.

У разі потовщення м’язів живота, то тренуйте прес так само важко, як і інші м’язи. Від 3 до 5 вправ, по 3-5 сетів кожен на 8-15 повторів у підході! І не бійтеся, не лінуйтеся експериментувати і шукати нові рухи. Універсальних вправ немає. І кращими я вважаю ті, де ви максимально відчуваєте роботу цільових м’язів. У моєму випадку це: підйом ніг у висі, молитва і ролер. Все інше як доповнення і різноманітність.

Ось такі здавалося б прості поради, друзі. І їх необхідно підтримувати дисципліною! Як то кажуть, щоб мати те, що хочеться, треба робити те, що не хочеться. І щоб не було ліні, знайдіть в першу чергу мотивацію для себе, навіщо ВАМ це потрібно. І тримайте її, цю картинку в голові. Тоді дисципліна буде вам не в тягар, а в задоволення!

Сергій Бурденюк

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button