НОВИНИ

Микола Сергєєв став абсолютним переможцем Чемпіонату світу з пауерліфтингу

Микола Сергєєв в черговий раз став абсолютним переможцем Чемпіонату світу з пауерліфтингу за версією GPF, який відбувався з 15 по 17 листопада в Києві.

Микола Сергєєв став абсолютним переможцем Чемпіонату світу з пауерліфтингу

У змаганнях взяли участь більше 200 спортсменів з України, Росії, Казахстану, Білорусі, Молдови та інших країн.

Вже в першому підході український атлет встановив черговий світовий рекорд в жимі лежачи серед юніорів і у відкритій віковій категорії – 300 кілограм! У другому підході спортсмен поліпшив свій рекорд. Миколі легко підкорилася вага в 315 кг! У третьому підході через технічну помилку при опусканні штанги Микола не зумів впоратися з вагою в 325 кг.

За словами Сергєєва, він був готовий на більшу вагу, ніж 315. На тренуваннях спортсмену корилися і більш високі ваги. У наступному змагальному сезоні, судячи з цих змагань, можна очікувати на ще  кращий результат. А поки Микола йде на заслужений відпочинок.

Також Микола Сергєєв став переможцем змагань у категорії до 100 кілограм серед юніорів та дорослих.

Довідка

Микола Сергєєв – багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу. За свою недовгу спортивну кар’єру Микола встановив більше 50 світових рекордів серед юнаків, юніорів, дорослих (відкритої категорії), в різних вагових категоріях і за різними версіями (IPA, WPC, GPF, WUAP, WPA, IPO, RPS, GPC, WPU і др.). У його “скарбничці” більше 30 перемог на змаганнях всеукраїнського рівня, більше 30 золотих медалей, отриманих на змаганнях міжнародного рівня, чемпіонатах Європи та Світу.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button