Інтерв'юНОВИНИУкраїни

Олександр Савченко: Мене дуже цікавить “Еліт Про карта” і я всіма силами буду намагатися її отримати

Найвідоміший “Менс Фізік” Одеси Олександр Савченко цієї осені знову радує шанувальників своїм виходом на сцену. KULTURIZM.INFO розпитав спортсмена про те, що змінилося у його житті після невеликої паузи.

Саша, за час поки ти не виступав, які відбулися зміни?

З останнього змагального сезону особливо нічого в тренуваннях і харчуванні не змінював. Завжди дивлюся по формі, де потрібно додати кардіо, а де прибрати зайвого і від чого відмовитися у раціоні. Зробив більший акцент на литках, адже як вони відставали. Та й загалом намагався набрати більше якісної мускулатури.

Олександр Савченко: Мене дуже цікавить “Еліт Про карта” і я всіма силами буду намагатися її отримати

У якій категорії плануєш виступати?

Категорія залишається незмінною – це “Менс Фізік”, яка дуже популярна, у ній велика конкуренція і є хороші перспективи. Федерація та ж – IFBB. Не бачу сенсу переходити в іншу, бо вона у нас вона офіційна і можна отримати звання “майстра спорту.” Та й це найпрестижніша федерація. Мене дуже цікавить “Еліт Про карта” і я всіма силами буду намагатися її отримати.

Думаю щодо виступів у категорії “Класік Фізік”. Мені багато хто говорить, що я туди підходжу, і мені здається, що я б там зміг краще розкритися. Буду просто продовжувати працювати і розвиватися, а за цей час спостерігатиму за тим, як ця категорія буде розвиватися. Та й в Україні її ще немає у положеннях турнірів.

Що тобі дав культуризм за всі і роки занять?

Бодібілдинг дав мені багато: він допоміг мені у розвитку особистих якостей, допоміг познайомитися з цікавими людьми, розвиває мене фізично, морально, інтелектуально. Для мене це не просто спорт. Це мистецтво з повною самовіддачею. І природно, що це мистецтво хочеться показати, тому я виступаю на змаганнях. Це дуже хороший інструмент для досягнення успіху в житті, головне правильно ним користуватися. Я люблю цю справу і не уявляю життя без цього.

Яким був у тебе останній рік, що відбулося в житті за цей період?

Було багато всього гарного і не хорошого, але все це досвід. Але можу сказати, що я не погано постарався за цей рік. Відкрив власний сайт kinglive.com.ua. Також готую спортсменів до змагань, це не тільки стосується бодібілдингу. Заснували з партнером співтовариство бізнесменів “Бізнес Клан”, в якому спілкуємося з цікавими людьми і обмінюємося досвідом. Багато всього цікавого відбувається в моєму житті, про все і не розкажеш. Для цього стежте за моїм інстаграмом, там завжди є щось.

Олександр Савченко: Мене дуже цікавить “Еліт Про карта” і я всіма силами буду намагатися її отримати

Ти якось розповідав, що хочеш відкрити власний зал. Як цей задум просувається?

Однозначно, тренажерний зал буде. Я продовжую роботу над ним але не так активно як раніше. Є багато проектів які також потрібно зробити. На даний момент проблема тільки в приміщенні. Як тільки знайду підходяще, то спортзал можна буде відкрити. Але цей проект поки заморожений, але він буде обов’язково. Я ніколи не залишаю розпочате і завжди завершую до кінця!

KingLive не стосується виключно фізично даних, це щось велике. Прагнення бути успішним в особистому житті, в бізнесі, в суспільстві, відчувати себе справжнім королем життя в будь-якій сфері, яку ти вибрав. бодібілдинг тут виступає інструментом в досягненні тих чи інших результатах. Там я допомагаю людям як наставник, якщо хочеш змінити світ. Змінюючи своє тіло, ти змінюєш свідомість, свої звички і навички. Виходиш на новий рівень розуміння своєї ролі на цій планеті, отримуєш більше сили, енергії і уваги оточуючих тебе людей. Ти керуєш своєю долею і стаєш Королем Життя. Про це і є мій сайт. Надалі там буде переставлені моя лінійка одягу, я хочу робити якісну спортивну та вуличний одяг, з особливим стилем.

Тобто бодібілдинг нікуди не зникне, так?

Так, я хочу і далі продовжити виступати, тому що мені це подобається. Можливо, надалі не так часто, адже з моїми планами може просто не вистачити часу на все. Хочу стати чемпіоном Світу, також мрію про акторську кар’єру, але у нас з цим проблема, кінематограф дуже погано розвинений. А ось кар’єра моделі потроху росте вгору, і мені це подобається. У планах провести кілька семінарів присвячених популяризації бодібілдингу та фітнесу  і в цілому здорового способу життя і мотивації. З мотивацією людей у ​​мене виходить найбільше, дивлячись на відгуки людей.

Розмовляв Антон Павленко, KULTURIZM.INFO

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button