НОВИНИ

ТОП-10 знакових бодибілдерів 2013-ого року

2013-й рік закінчився, час робити підсумки. Хотілося написати про тих, за ким ми особливо спостерігали цього року. Склали список із десяти культуристів, які на нашу думку, цього року були найяскравішими. Так, далеко не всі вони посіли призові місця – дехто взагалі дебютував.

Ми вирішили акцентувати увагу на особистостях. Адже можна бути нікому не цікавим супер чемпіоном. Інша справа – яскравою людиною, яка привертає увагу.  При виборі цієї десятки ми керувалися виключно суб’єктивним вибором, підтвердженим вашими відгуками, побаченим і відчутим на змаганнях і поза ними.

Роман Ющенко

Він нас цього року вразив. І не тільки нас. 26-річний новачок із Києва раптово з’явився і на сцені IFBB і ефектно втер носа деяким пафосним атлетам. Його осіння форма була неперевершеною. Роман взяв високу планку, тож будемо вірити в нього і вболівати за подальший прогрес.

Андрій Кухарчук

Цей львів’янин цього року ще раз вписав своєї ім’я в історію нашого бодибілдингу. 2013-й став для нього особливо успішним у експерименті із виступом у категорії класичного культуризму: в Австрії він став Чемпіоном світу. Передували цьому змагання у Марокко і третє місце в категорії “90 кг”. Андрій мав також активну змаганльну весну, зокрема, участь у Кубку Києва.

Павло Мараховський

Це дуже харизматичний одесит. Де він – там і свято. Життєрадісний юніор навесні здобув золоту медаль у категорії «бодібілдинг понад 80 кг» на Кубку Києва від IFBB. Йому довелося пропустити осінь, проте хлопець має намір показати себе навесні.

Микола  Карпук

Навесні він був учасником Чемпіонату Європи з бодібілдингу від WBPF. Навесні виступив також на Кубку України від WABBA. У фіналі він разом з Віталієм Подольським боровся за звання абсолютного чемпіона. Цей раунд на змаганнях був один з найцікавіших цього року, адже в мить зійшлося два потужних суперників. Перемогу здобув його суперник, проте це рішення судів викликало чимало дискусій та обговорень в соціальних спільнотах.

Сергій Драган

Цей спортсмен тісно пов’язаний із пауерліфтингном. Проте у ролі культуриста він надзвичайно гармонійно виглядає на сцені. Сергій хороший спортсмен, який вміє себе презентувати. А це дуже важливо. Попри море поту, напруги на сцені та втому, Драган випромінює із сцени оптимізм, позитив та впевненість. Не дарма ж він став абсолютним чемпіоном осені  від UBPF.

Cергій Бурденюк

Цей хлопець із Хмельницького цього року вперше виступив на змаганнях з бодібілдингу. Цікавий він тим, що з початку року читачі KULTURIZM.INFO мали змогу щомісяця слідкувати за його прогресом: Сергій детально писав про свою підготовку. Відтак усі ми разом стали свідками народження абсолютного чемпіона серед юніорів від WABBA.

Олександр Слободянюк

Ще один одесит, який прославив нашу країну: на чемпіонаті  світу з бодибілдингу від IFBB спортсмен переміг у категорії «до 100 кілограмів». Таким чином цей атлет став першим чемпіоном світу від України за 11 років.

Іван Ващенко

Цей київський культурист-юніор  усім показав усе, на що здатен після минулорічного провалу. Зібравши сили в кулак він став кращим у IFBB  в категорії «юніори +80 кг».

Євген Спесивов

Юніор із Дніпропетровська цієї осені у Харкові на Чемпіонаті України IFBB не зумів показати найкращу форму – її через різні причини не вдалося «донести».

Проте його цьогорічне досягнення вражає: на нашу думку, він може цілком конкурувати із провідними фітнес моделями. У нього є всі дані для того, щоб збирати армії прихильників. Головне правильно себе позиціонувати та розкручувати. Ми віримо, що у нього все вийде.

Андрій Подоба

Він один з яскравих і пізнаваних облич Кам’янець-Подільського бодібілдингу.  Цього року Андрій вирішив спробувати свої сили не лише у WABBA, а й у IFBB, де виступив на Кубку Києва.

Його поява на змаганнях викликає інтерес не лише в глядачів, а й учасників, адже є достойним суперником.

Наступного року в цю десятку можете потрапити і ви. Можливо, ми вас ще не знаємо. Усім бажаємо яскравого життя та нових досягнень у 2014-му)