НОВИНИ

Президент федерації пауерліфтингу України пішов у відставку

Президент федерації пауерліфтингу України пішов у відставкуІван Збандут, Президент федерації пауерліфтингу України пішов у відставку. Відповідне повідомлення є на офіційному сайті федерації.

16 червня мала відбутися звітно-виборча конференція на якій мали обрати  нового керівника. Займати посаду надалі Іван Збандут не має наміру.

«Є речі, які вище наших амбіцій і посади президента ФПУ. Це – пауерліфтинг і наші збірні (юнацька, юніорська, доросла). Після того, як три члени штатної збірної були дискваліфіковані з листопада минулого року Міжнародна Федерація настійно рекомендувала на зняття з посади головного тренера Базаева С. Г. В іншому випадку може бути дискваліфікація всієї нашої Федерації. Подібні ситуації сталися в Росії і в Польщі. Я намагався відрадити керівництво Міжнародної Федерації і не виносив це питання на Раду ФПУ. Але сталося так, що Базаєв С. Г. захотів зайняти два пости відразу – президента і головного тренера. Я не зміг переконати Базаева С. Г., що в першу чергу потрібно думати про ФПУ, а не про особисті інтереси. Тому я прийняв рішення і подаю у відставку, і не буду балотуватися на пост президента ФПУ », – заявив Іван Збандут.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button