БодибілдингНОВИНИ

Програма бодібілдерів “Золотої ери” для пресу

Культуристи “Золотої ери” – це атлети часів молодості Арнольда Шварценегера. Це були чоловіки з неймовірно естетичним тілом. Вони точно знали як виглядати красиво. Візьмемо на озброєння їхні поради щодо того, як тренувати прес, щоб побачити свої омріяні 6 кубиків. Адже їх так часто багатьом не вистачає у погоні за досконалим тілом.

pres

Насамперед слід зрозуміти, що ніякі вправи не допоможуть, якщо на животі є жир, за яким ховається прес. Якщо у вас є за що взятися на животі (“смачна” і жирна складка), то перш за все слід відразу змінити раціон та дотримуватися дієти, яка дозволить поступово позбутися цих відкладень.

Косі скручування на прес

Ляжте на підлогу, коліна зігнуті, гомілки на лавці. Помістіть одну руку за голову. Зробіть підйом тулуба, спробуйте ліктем руки, яка знаходиться за головою, торкнутися протилежного коліна. Це “скручування” тренує косі м’язи преса. Виконайте 2 підходи по 12-20 повторень на кожну сторону.

https://www.youtube.com/watch?v=W_uIM0LECJs

Скручування на похилій площині

Скористайтеся лавкою для преса, зафіксуйте положення ніг, руки покладіть за голову або схрестіть на грудях, підніміться приблизно на 4/5 амплітуди, а потім спустіться з точністю до декількох сантиметрів у вихідне положення. Іншими словами, підтримуйте напругу в м’язах пресу протягом всього руху. Виконайте 2 підходи по 12-20 повторень на кожну сторону. Ви можете додати опір, утримуючи схрещеними руками вага на грудях. Нижче Майк показує один з варіантів.

Підйоми ніг висячи на турніку

Візьміться за перекладину і залишайтеся в висячому положенні (ви можете використовувати ремені, щоб допомогти собі триматися) і з середньою швидкістю піднімайте коліна до грудей. Намагайтеся не розгойдуватися під час руху. Виконайте 2 підходи по 25-50 повторень.

Зворотні скручування

Ляжте на підлогу, руки за головою, робіть підйом і одночасно тягніть коліна до грудей. Використовуйте повільний темп. Це допоможе вам підтримувати гарну форму. Виконайте 2 підходи по 25-50 повторень.

Цих вправ цілковито вистачить. Умі за раз робити не потрібно. Виберіть якісь дві з цього переліку. А ще можете змінювати вправи від тренування до тренування або навіть щотижня.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button