БодибілдингНОВИНИ

5 фітнес вправ для підняття рівня тестостерону

Відомо, що настрій суттєво впливає на рівень гормонів. А у чоловіків взагалі:  чим він кращий, тим вищий рівень тестостерону.  Ми відібрали  п’ять найефективніших вправ, які найкраще вплинуть підняття рівня цього гормону.

prysidannja

Станова тяга

Станова тяга – одна з найефективніших вправ для тренування і нарощування м’язів спини. Це базова вправа для довгих м’язів спини.  Навіть якщо ви не займаєтеся важкою атлетикою, ця вправа допоможе вам зміцнити поперек і ноги.

Присідання зі штангою

Присідання з штангою на плечах є однією з базових вправ у бодібілдингу та пауерліфтингу. Присідання формують нижню частину тіла, стегна та сідниці.

Багато атлетів минулого отримували неймовірні результати, виконуючи тільки одне основне вправу – присідання. Вони відмінно прокачують ваші м’язи і рівень тестостерону.

Ривок і поштовх

Ці олімпійські вправи мають досить складну техніку, але якщо ви навчитеся їх виконувати, то вони розженуть рівень вашого тестостерону до захмарних висот. Ще б пак, адже тут залучаються всі групи м’язів.

Спринти

Вони прекрасно ростять м’язи ніг і піднімають рівень тестостерону. Біг сприяє розвитку швидкості, сили, позитивно впливає на м’язовий ріст, зміцнює серце і легені, добре позначається на загальному стані здоров’я. Спринт є ефективним способом стимуляції жиро спалення.

Пліометричні тренування

Існує ряд вправ, що виконуються у вибуховому стилі, тобто ривком. Так можна виконувати навіть звичайні підтягування, жими і тяги. Вони розвивають не тільки силу м’язів, але і спритність, і витривалість, а так само значно ефективніше підвищують рівень тестостерону в порівнянні зі своїми «спокійними» варіантами.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button