ЗмаганняНОВИНИРезультати
Результати Кубку Львівської області з бодібілдингу IFBB осінь 2011
22 жовтня 2011 відбувся чемпіонат львівської області з бодібілдингу за версією IFBB. До вашої уваги офіційні результати турніру.
ЮНІОРИ до 80кг | |||||
1 | Мельник Олексій | Спартак | |||
2 | Мудрик Іван | Спартак | |||
3 | Федишин Юрій | Спартак | |||
4 | Місько Володимир | Ювілейний | |||
5 | Бондар Олександр | Миколаїв | |||
6 | Шейко Ігор | Новий Розділ | |||
ЧОЛОВІКИ до 70кг | |||||
1 | Давид Андрій | Спартак | |||
2 | Мельник Олексій | Спартак | |||
3 | Ткачук Олександр | Спартак | |||
4 | Бекеньов Олександр | Ювілейний | |||
5 | Кирилян Роман | Спартак | |||
6 | Головецький Назар | Куликів | |||
ЧОЛОВІКИ до 90кг | |||||
1 | Сідлецький Руслан | Спартак | |||
2 | Чумак Олексій | Спартак | |||
3 | Тищенко Руслан | Спартак | |||
4 | Паровінчак Василь | Спартак | |||
5 | Монтицький Олексій | Спартак | |||
БОДІ-ФІТНЕС | |||||
1 | Елькіна Катерина | Мандарин | |||
2 | Кравцова Вікторія | Спартак | |||
3 | Кулина Мар’яна | Спартак | |||
4 | Гаркава Ольга | Спартак | |||
АБСОЛЮТНА серед юніорів | |||||
1 | Карпа Сергій | Спартак | |||
АБСОЛЮТНА серед чоловіків | |||||
1 | Давид Андрій | Спартак | |||
2 | Кожевніков Олег | Стрий | |||
3 | Радіонов Тарас | Позитив | |||
4 | Сідлецький Руслан | Спартак | |||
Перше командне місце | |||||
1 | СК “Спартак” | ||||
ЮНІОРИ + 80кг | |||||
1 | Карпа Сергій | Спартак | |||
2 | Чумак Олексій | Спартак | |||
3 | Смагін Олександр | Ужгород | |||
4 | Самоброд Олександр | Миколаїв | |||
ЧОЛОВІКИ до 80кг | |||||
1 | Кожевніков Олег | Стрий | |||
2 | Фаренюк Сергій | Хмельницький | |||
3 | Кишеня Віталій | Дрогобич | |||
4 | Хамуляк Василь | Рудки | |||
5 | Петрик Андрій | Ювілейний | |||
6 | Логвіненко Анаталій | Стрий | |||
ЧОЛОВІКИ + 90кг | |||||
1 | Радіонов Тарас | Позитив | |||
2 | Карпа Сергій | Спартак | |||
3 | Абрамов Віктор | Спартак | |||
4 | Герасимів Андрій | Новий Розділ | |||
ФІТНЕС – ЖІНКИ | |||||
1 | Стецишина Вікторія | Мандарин | |||
2 | Опанасюк Катерина | Позитив | |||
3 | Гулінська Олена | Мандарин | |||
4 | Кхалагі Наталі Роуз | Львів | |||
ФІТНЕС – ЧОЛОВІКИ | |||||
1 | Смагін Олександр | Ужгород | |||
2 | Рондяк Сергій | Рудки | |||
ПАРИ | |||||
1 | Мельник Олексій | Спартак | |||
Кравцова Вікторія | |||||
2 | Давид Андрій | Спартак | |||
Кулина Мар’яна |
Впишіть, будь-ласка, правильно Прізвище в категорії БОДІ-ФІТНЕС 3 МІСЦЕ “з” Килина “на” Кулина Мар’яна Спартак
Мар’яно, зробили )