НОВИНИ

СБУ спіймала групу українських спортсменів на контрабанді анаболіків

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність організованого угруповання, яка налагодила контрабанду анаболічних стероїдів в нашу країну з подальшою переправленням препаратів, зокрема, в країни Євросоюзу. До групи входили спортсмени. Щомісячний обіг становив не менше 50 тисяч доларів.

steroidy

Як повідомили в СБУ, зловмисники отримували контрабандний товар з країн Східної Азії. Препарати з вмістом заборонених до вільного обігу в Україні метандієнону і нандролона надходили в країну через міжнародні відправлення і доставлялися кур’єрами.

Частина продукції реалізовувалася в Україні через мережу посередників-спортсменів, які займаються важкою атлетикою і бодібілдінгом. Решта препарати контрабандою переправлялися замовникам в країни Євросоюзу і пострадянського простору. За попередньою інформацією, щомісячний обіг коштів становив не менше п’ятдесяти тисяч доларів США.

Співробітники спецслужби затримали одного з організаторів контрабандного каналу в Полтаві під час пересилки в ЄС чергового міжнародного поштового відправлення з прихованою серед речей партією препаратів.

Під час обшуків за місцем проживання підозрюваного і орендованих ним приміщень правоохоронці вилучили ампули, блістери з таблетками, колби з ін’єкціями загальною кількістю майже десять тисяч штук і комп’ютерну техніку зі схемами поширення товару.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 і ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button