БодибілдингНОВИНИ

Коротко про плечі: 3 помилки у тренуванні дельт

Наші плечі  – це могутня і водночас делікатна група м’язів, яка потребує акуратного тренінгу, щоб не травмуватися.  Поглянемо на головні помилки у тренуваннях плечей.

Коротко про плечі: 3 помилки у тренуванні дельт

Використання великих ваг. Тут потрібно займатися власне з невеликою вагою, адже цей м’яз треба добре “відчути”. Великі тягарі в цій ситуації не допоможуть розвинути великі плечі, якщо ви, звісно, не професійний культурист.

Підйом ліктів вище рівня плечей. Це якщо стосується вправ з розведеннями і тяги штанги до підборіддя. Фізіологічно плече можна відвести від корпусу до кута 90%. Якщо підіймати вище, то дельти отримують мінімум навантаження.

Якісна розминка. Плечовий суглоб один з найбільш нестабільних, так як має безліч площин в якому він працює. Пошкодження або надрив виведе вас від тренувального процесу на тривалий час. Якщо ж вже турбують проблеми, то допоможуть різноманітні хондропротектори. Тому добре розминайте плечі перед тренуванням, роблячи махи в різних площинах.

Дотримання цих порад буде доречним і для тих, хто змушений вносити корективи у тренування плечей через проблеми з хребтом, зокрема, грижі.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button