НОВИНИХарчування

ТОП – 10 продуктів для росту м’язів

Усі ми добре знаємо, що для того, аби м’язи росли треба багато їсти. І не просто, а їсти правильну їжу. Для новачків маємо коротку і зрозумілу інформацію про те, що треба їсти, аби маса «поперла» наскільки це можливо на звичайних продуктах.

ТОП – 10 продуктів для росту м’язів

1). Домашній сир

Сир – один з найкращих продуктів для нарощування м’язової маси. Всього 150 грам сиру дадуть Вам до 22 грам білка. Також домашній сир цінний тим, що складається з комбінації «швидких» і «повільних» білків.

2).Лосось

Лосось одночасно є джерелом білка і джерелом омега- 3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе Вам наростити м’язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм, сприяючи більш швидким результатами.

3). Вівсянка

Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування. Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни. Причому вуглеводи є «повільними», тобто Ви залишаєтеся ситими на довше час і підтримуєте постійний рівень цукру в крові.

4). Гречка

Гречка – джерело вуглеводів, який допомагає нарощувати м’язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90 %. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м’язів.

5). Яловичина

Яловичина – відмінне джерело якісного білка.

6).Риб’ячий жир

Риб’ячий жир має протизапальну властивостями, які дозволяють організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Риб’ячий жир також може прискорити метаболізм.

7).Індичка

Індичка джерело білка і 11 вітамінів і мінералів.

8). Курячі грудки

На 100 грамів курячої грудки – 22 грама білка, з мінімальним вмістом жиру.

9). Вода

Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшення рівня енергії і правильному травленню.

ТОП – 10 продуктів для росту м’язів

10). Яйця

Яйця мають велику кількість білка (6-8 грамів в одному яйці), багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйце –  дуже важливий і збалансований продукт харчування для нарощування м’язової маси.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button