Інтерв'юНОВИНИ

Тренування як «кофеїн» – приємна залежність:-) (відео)

Тренування як «кофеїн» – приємна залежність:-) (відео)Гучна музика, а особливо рок, звучить чи не у кожному тренажерному залі. А особливу повагу та інтерес у спортзалах викликають ті, кого зазвичай там не побачиш – людей творчих, зокрема музикантів. Однак, на щастя такі ще є! Скажімо фронтмен рок гурту Kofei.IN Сашко Скромний один із небагатьох українських музикантів, які вболівають за здоровий спосіб життя і регулярно відвідує тренажерний зал.

Активне життя – активний відпочинок

Займатися у спортзалі Сашко Скромний почав відносно недавно – три місяці тому. Увесь цей час тренує музиканта бодібілдер зі Львова Андрій Петрик.   Для Сашка Скромного заняття у спортзалі займають таке ж вагоме місце як робота, концерти та репетиції.

«Давно стараюся займатися спортом. З дитинства займався вільною боротьбою, рукопашною, правда деякий час не було часу на це все, ну, а тут вирішив трошки підтягнути форму, і піти в тренажерний зал, і я задоволений абсолютно», – розповідає Сашко Скромний.

Тренування як «кофеїн» – приємна залежність:-) (відео)Тренер Андрій Петрик пригадує: коли вперше побачив Сашка на порозі залу, зрозумів, що хлопцеві доведеться добряче попотіти, аби досягнути помітних результатів.  «Але сумніви пропали відразу після першого тренування через його неймовірну наполегливість і силу волі, – каже Андрій. –  Він не відступає, виконує все, що я кажу і ніколи нічому не перечить, що мені в ньому дуже подобається».

«Про смажене можу тільки мріяти»

І хоча Сашко тренується лише три місяці, музиканту довелося змінити не спосіб життя, а й раціон.

«Я відмовився від смаженої картоплі, від макаронів, взагалі відмовився від мучного,- нарікає Скромний. –  Це як в анекдоті: «Мені не можна вареного, мучного і м’яса. А пельмені тобі можна?» – Так от щось таке у мене».

-За три місяці тренування з Сашою він скинув приблизно 5 – 6 кг. В нього помітно розширилися плечі, вирівнялася постава. Він став сильнішим, адже  його робоча вага постійно збільшується. Він впевнено набирає обертів, – радіє тренер Андрій Петрик.

«Коли я не співаю –я тренуюся!»

У тренажерний зал вокаліст гурту Kofei.IN Сашко Скромний ходить  три рази в тиждень: у вівторок, четвер та суботу. В інші дні у Скромного репетиції разом з групою.

Тренування як «кофеїн» – приємна залежність:-) (відео)«В тренуваннях ми найбільше звертаємо увагу на розвиток торсу – верху тіла, – розповідає тренер Андрій. – Особливий акцент робимо на плечі, спину та грудні. Чому саме на ці групи м’язів?  Тому, що конусоподібна спина – це ідеал атлетичної фігури: широкі плечі, вузька талія.

Одна з улюблених вправ Сашка на спину – тяга сидячи. Натомість лідер Kofei.IN-у не любить виконувати французький жим.

-У вівторок Сашко тренує спину і печі. У четвер у нас робота над грудьми і руками, а в суботу знову качаємо спину і плечі, але також залучаємо мінімально і ноги. Вправи на низ тіла у даному випадку більш аеробні, жироспалюючі, але не базові, – ділиться методикою Андрій Петрик.

Тренування Сашка Скромного тривають півтори години. За словами тренера, інтенсивність, швидкість занять досить висока. Кількість повторів варіюється від 10 до 15 і більше, адже головне завдання –  зменшення ваги.

Жодного тренування без музики

У перервах між тренуваннями Сашко та Андрій мають про що поговорити, адже обидвоє є музикантами і вокалістами своїх рок -груп: Сашко Скромний «Kofei.IN-у», натомість Андрій Петрик фронтмен гурту «Прозекторій»

Тренування як «кофеїн» – приємна залежність:-) (відео)«В основному говоримо про басистів, гітаристів, барабанщиків хто, як і де грає. В принципі тренування так і пролітає: я качаюсь, а він говорить», розповідає лідер «Kofei.IN-у».

Про музику ми говоримо майже кожен день, кожного разу коли бачимося але наші розмови про музику на заважають і не  впливають на тренування. Це спосіб розслабитися, момент коли Саша відпочиває між підходами, можемо перекинутись словами в роздягалці, коли ідемо додому, бо нам до речі, в одному напрямку, – розповідає музикант-бодібілдер Андрій Перик.

Про подальші результати тренувань Сашка Скромного та його тренера Андрія Петрика читайте на kulturizm.info та на офіційній сторінці українського рок гурту  Kofei.IN

Послухати Kofei.IN можна тут

Антон Павленко, www.kulturizm.info

___________________________

читайте також:

Бодібілдер Андрій Петрик на Кубку Львівської області IFBB 2011 (весна)

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерів

Бодібілдер Олександр Троїцький: «Шукаю спонсора, який допоможе мені стати чемпіоном України!»

Пов’язані статті

5 Comments

Залишити відповідь

Back to top button