АнонсиЗмаганняНОВИНИ

5 фактів про осінній Кубок Чемпіонів PSL з бодібідингу у Києві

Цієї осені у столиці відбудеться другий Кубок Чемпіонів PSL з культуризму. Це яскраве бодібілдинг-шоу, на якому виступають одні з найпотужніших атлетів країни. Вони мають змогу не лише показати глядачам та суддям гру м’язів, а й заробити непогані призові. Перший такий турнір успішно відбувся навесні, а цього осіннього сезону у глядацькому залі та на сцені має бути не менш гаряче.

5 фактів про осінній Кубок Чемпіонів PSL з бодібідингу у Києві

Титуловані атлети України

Організатор турніру Ліга атлетизму (PSL) об’єднує провідних атлетів і моделей за версіями UBPF, NAC, PCA в Україні. Це Роман Гаврищук, Роман Ющенко, Сергій Бабчук, Ярослав Касандровіч, Микола Карпук, Богдан Кошман, Анна Круковська, Юлія Мішура, Ірина Козлова.

Ці спортсмени не раз ставали Чемпіонами України за різними версіями, Чемпіонами Європи та Світу.  Їх запрошують на PRO змагання, в Англію, Китай, Кувейт. Для прикладу, днями збірна України повернулася з Китаю, де проходив грандіозний турнір SUPERSERIES «GoldenTime» з призовим фондом 200,000$.

Відбір на змагання

Кубок Чемпіонів задуманий як головне підсумкове шоу сезону. На ньому не може виступити будь-хто. Учасники допускаються на турнір за такими критеріями: потрібно бути Абсолютним чемпіоном (чемпіонкою) України + чемпіоном (чемпіонкою) Європи і (або) призером (призеркою) Світу за версіями UBPF чи NAC. Цей підхід надає турніру відразу-ж певний статус, адже це Кубок ЧЕМПІОНІВ!

Перепустка на сцену – медаль на Чемпіонаті України

на сцені змагаються дві категорії фізик-моделей (бікіні) – до 165 см і понад 165 см і одна відкрита категорія чоловіків бодібілдерів. Але тоді-б учасників було надто мало. І тут розгортається головна інтрига: для участі в турнірі можуть бути запрошені оргкомітетом переможці та призери Чемпіонату України UBPF, який у Києві відбувається за день до того. ! таким чином відбувається зустріч двох рівнів PRO і аматорського.

5 фактів про осінній Кубок Чемпіонів PSL з бодібідингу у Києві

Достойні призові нагороди

Навесні на Першому Кубку Чемпіонів було вручено 250 тис гривень призових. Кожен учасник серед чоловіків отримав грошову премію, а у дівчат – перші трійки. Проте кожен з учасників отримав достойні подарунки від численних партнерів Ліги атлетизму.  Стояти на сцені поруч із зірками і гідно конкурувати з ними – ось головна ідея турніру.

Місце зустрічі незмінне

Другий Кубок Чемпіонів PSL відбудеться 5 листопада в Будинку культури КПІ. Буде виставка-продаж спортивного харчування, спортивного одягу, організований спортивний і звичайний буфет і родзинка – фото-сесії з зірками PSL.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button