НОВИНИ

У Львові тисячі представників фітнес-індустрії залишилися без роботи, – Президент WABBA України

У Львові тисячі представників фітнес-індустрії залишилися без роботи. Про це завив Президент бодібідинг федерації WABBA Україна Святослав Шеремета, під час прес-конференції 10 червня, обговоривши законність роботи фітнес-клубів, спортивних та інших закладів фізкультурно-оздоровчого спрямування у Львові.

Святослав Шеремета вважає, що суспільству несправедливо нав’язують думку, що діяльність фітнес-клубів може призвести спалаху коронавірусу.

«Лише фітнес комплекси обладнані інвентарем пристосованим для покращення здоров’я людей будь-якого віку, фізичного стану та рівня тренованості. Зокрема, фітнес клуби є масовими, доступними і життєво необхідними для оздоровлення всіх верств населення – від пенсіонерів і дітей до професійних спортсменів, а особливо людей, які реабілітуються після травм чи захворювань», – заявив Святослав Шеремета.», – заявив Президент WABBA України.

Нагадаємо, представники фітнес-спільноти Львова хочуть на рівних працювати поряд з іншими індустріями в умовах карантину і не розуміють вибірковості місцевої влади у дозволах на роботу.

Пов’язані статті

Back to top button