НОВИНИ

“У Men’s Physique України більше стриптизерів, аніж тренерів”, – Михайло Генералов

Більшість фітнес-моделей України, які займаються тренерською діяльністю, є стриптизерами. Про це у відео для пабліку MEN’S PHYSIQUE ВКонтакте заявив представник цієї категорії Михайло Генералов.

migelgeneralov

“Якщо взяти український бодібілдинг, то серед нашої категорії більше стриптизерів, аніж тренерів. Це факт. Причому як в одній, так і в іншій федерації. Чому? Тому, що дуже дорого коштує підготовка, а, на жаль, грошей у тренерській діяльності в Україні немає”, – заявив спортсмен у відео, в якому розповів що потрібно робити, щоб отримувати дохід від бодібілдингу, зокрема продаючи персональні тренування.

Окрім того, 30-ти річний Михайло Генералов поскаржився на малі заробітки українських фітнес-тренерів. За його словами, в Україні одиниці з тренерів можуть достойно заробляти, на відміну від російських спортсменів.

“В Україні, на жаль, персональні тренери заробляють дуже мало. Навіть у Києві. Візьмемо міста мільйонники, наприклад, Харків чи Дніпропетровськ: там зарплата у тисячу доларів в місяць вважається високим досягненням для тренера. Хоча це копійки для Санкт-Петербурга чи Москви. Навіть у Києві найкрутішому фітнес-клубі  (здається, він називається “Царський”), там один-два тренери почуваються добре, які “підчепили” Настю Каменських. Але це поодинокі випадки. В Україні справи із заробітком персональних тренерів справді погані “, – розповів Михайло Генералов.

Нагадаємо, востаннє Михайло Генералов виступив в Україні на змаганнях з бодібілдингу у Львові навесні у 2014-му році. Незадовго після цього виїхав в Росію.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button