НОВИНИХарчування

10 причин, чому не варто починати вживати стероїди

Адаптація тексту: Владислав HUMAN Сабадаш

Перш ніж ми почнемо, я хочу вас попередити, якщо ви вже взяли в руку шприц, але ще не прочитали цей текст, то відкладіть голку на кілька хвилин і залиште флакон з речовиною в спокої.

10 причин, чому не варто починати вживати стероїди

Причина 1. Вам менше 25 років

Ваш природний рівень тестостерону все ще високий від природи, так що у вас ще є варіанти і можливості для природного росту. Цілком ймовірно, що ви ще не вичерпали весь свій потенціал у масонаборі, тож не втрачайте час даремно і користуйтеся тим, що дала природа.

Причина 2. Ви не знаєте що точно робити з стероїдами

Ви не володієте потрібними знаннями про стероїди, оптимальні дозування, побічні ефекти і т.д. Все це може привести більше до проблем, ніж до позитивних результатів. Ви повинні знати і розуміти, що вводите в ваш організм. ПКТ це теж стосується. І все це ви повинні використовувати в разі, якщо виконуєте пункти 4,5 і 6 (дивіться нижче).

Причина 3. Ваш стаж тренувань невеликий, або були перерви

Запитайте хлопців які “сіли” на курс відразу після перерви, вони набрали м’яса і маси та встигли травмувати зв’язки і сухожилля. Стероїди ростять м’ясо! Але не сухожилля, або сполучну тканину. Одна з основних причин травм полягає у тому, що м’язи ростуть і адаптуються швидше ваших зв’язок і сухожиль. Повірте, вам би не хотілося порвати сухожилля або м’яз, просто тому, що не захотіли відновити свої результати не вдаючись до фармакології на старті.

Причина 4. Ви не вмієте правильно харчуватися

Це один з важливих китів, всього яких троє. Тренуватися без енергії досить нерозумно, ви не зможете побудувати будинок без цегли (білка) або розчину (вуглеводи, жири). Правильна їжа, в потрібних пропорціях, в потрібний час. Поняття про макронутрієнти, калорії, як набирати, як худнути, мікронутрієнти (вітаміни і мінерали) і добавки – все це є важливою складовою прогресу. Якщо цього не буде, можете навіть не починати курс, тому що ви просто витратите свій час і гроші.

Причина 5. Ви не вмієте правильно тренуватися.

Це другий кит. Вірний і розумно побудований тренінг – це запорука до успішного росту м’яса. Володіючи знаннями про тренувальний процес, ви не тільки заощадите час для приростів, але й забезпечите себе від травм. Знаєте наскільки жахливе відчуття, коли на середині курсу ви відмінно набрали масу, футболки тріщать по швах, але ви травмували спину на присіданнях? Краще не знати, повірте.

Причина 6. Третій кит – невміння відпочивати

Одна з великих проблем для нас – перетренованість. Так, ви можете перетренуватися при прийомі ААС. Коротко занурившись в біологію людини потрібно знати, що ми ростемо за межами залу, коли відновлюємося. Добрий відпочинок і сон дадуть можливість вирости великим і сильним, що не сказати про перетренованість і втому. Цю межу перейти зовсім нескладно.

Причина 7. Ви не дисципліновані

З огляду на всі попередні правила, їх потрібно дотримуватися день у день. Ви повинні розумно харчуватися, і тренуватися, і відпочивати, і так далі. якщо вже вирішили “курсанути”, то вичавлювати з цього максимум. З ендокринною системою краще не жартувати, тому що можуть бути наслідки. Якщо у вас немає часу вивчити питання, то ваш курс може закінчитися тим, що тіло стане виглядати гірше, ніж було спочатку. І не дай Бог, щоб сталося щось погане з організмом.

Причина 8. Ви не стресостійкі

Фізичні і психологічні побічні ефекти у кожної людини свої і вони частішають, коли збільшується дозування. Що стосується фізичних побічних ефектів, так це затримка води, а більш серйозні це гінекомастія або високий кров’яний тиск. Якщо ж говорити про психологічні побічні дії – це підвищене лібідо (що не так вже й погано), так і підвищення жорсткості характеру. Якщо ви не можете подолати ті чи інші побічні ефекти, то, ймовірно, курс вам заборонений.

Причина 9. А колимо що?

Коли вивчили всі попередні 8 пунктів, коли знаєте плюси і мінуси, і зможете реалізувати все на практиці, ймовірно, ви готові. Однак переконайтеся, що у вас якісна “фарма”, не жартуйте з непотрібним «мотлохом». Це може бути реальним викликом долі, особливо в майбутньому. Витратьте час на пошуки найкращого джерела якісної продукції. Повірте, ви не захочете витратити багато кількість валюти заради якогось шлаку або, що гірше, заради абсцесу. Пильно вивчайте що і де брати. Тут, як і в бодібілдингу, поспіх не потрібен, докладно все вивчіть і тільки потім купуйте як на курс, так і на ПКТ.

Причина 10. Вам лінь прочитати цю статтю ще раз.

Стаття має ознайомчий характер, не робіть нічого без дозволу лікаря.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button