НОВИНИ

Вчора на Чемпіонаті світу з важкої атлетики жінки розіграли 24 золоті медалі

Вчора, 16 вересня, у другий день змагань у рамках чемпіонату світу з важкої атлетики серед майстрів (ветеранів) жінки у вікових категоріях 45-49, 50-54, 35-39 та 40-44 розіграли 24 золоті медалі.

Вчора на Чемпіонаті світу з важкої атлетики жінки розіграли 24 золоті медалі

Так, на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімалися Манон Паулін з Канади, МакМанус Джоан (Великобританія), Лой Діоша (Австралія), Гротенгус Корін (США), Перен Сусана (Італія), Такас Марія (Угорщина), Шмітбергер Гудран (Німеччина), Піпке Моніка (Німеччина), Форбс Тріша (Великобританія), Хідер Марі (США), Сміс-Вокай Сандра (Великобританія), Зенер Ульрік (Німеччина), Алмейда Лагоа марія Фатіма (Португалія), Гамондес Сендрін та Кретон Санді з Франції, Тіо Светлана (Росія), Ю Інг (Таїті), Палосарі Піро (Фінляндія), Ковтун Лідія (Росія), Рзаєва Сабіна (Азербайжан), Ненсіс Медіна (Венесуела), Ельке Лаон (Німеччина), Такас Еріка з Угорщини.

Не залишись без медалей і українки. Вчора у віковій категорії 35-39 Наталія Вишницька у ваговій категорії 58 кг здобула срібло  ,Наталія Кривих у ваговій категорії 63 кг  здобула бронзу, Аніта Пашкевич у ваговій категорії 75 кг піднялася на п’єдестал пошани за срібною медаллю.

Таким чином було розіграно усі комплекти нагород в рамках 19 Чемпіонату світу з важої атлетики серед  майстрів – жінок. Нагадаємо, у перший день змагань жінки розіграли 12 комплектів нагород у різних вікових та вагових категоріях. Таким чином загалом на цьому чемпіонаті було визначено 36 чемпіонок світу.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button