АнонсиНОВИНИ

18 жовтня у Львові Чемпіонат України з бодібілдингу NABBA

Столиця Галичини театралізує Відкритий Ювілейний Чемпіонат з бодібілдингу, бікіні та дитячого фітнесу. Шоу, яке насамперед пропагує здоровий спосіб життя, обіцяє бути незабутнім.

Незабаром осінь стане дещо спекотнішою для міста. 18 жовтня в клубі  Picasso з 11:00 години і упродовж цілого дня відбуватимуться змагання з бодібілдингу, бікіні та дитячого фітнесу.

plakat

Щодо неповторності та масштабності нас запевнив головний організатор дійства, президент НАББА по Західній Україні та багаторазовий чемпіон світу та Європи з бодібілдингу Павло Зінько. За його словами, від майбутнього чемпіонату глядачам варто очікувати насамперед шоу, адже всі чемпіонати, які організовує і організовував Павло, є екстраординарними.

«Такі заходи я пропагую для того, аби люди врешті-решт усвідомили: потрібно стежити за своїм здоров’ям та вести активний спосіб життя. Також я хочу цим чемпіонатом вразити та зацікавити людей. Адже все, що було вкладено у проектування, – це мій досвід та бажання. Це мій стиль життя», – розповів досвідчений спортсмен Павло Зінько.

Окрім цього, організатор пообіцяв, що сюрпризів не уникнути. Між виступами спортсменів і за сумісництвом учасників змагань свої таланти також демонструватимуть і підопічні Павла, які займаються під його керівництвом.

Якщо поглянути винятково на спортивний бік майбутнього чемпіонату, можна зауважити багато цікавого. На шоу конкурсанти змагатимуться у 35 категоріях, які є різноплановими. Є окремо категорії як для жінок і чоловіків, так і для дітей. Організатори чекають на майбутній чемпіонат близько 200 осіб, а то й більше.

Нагороджуватимуть переможців, як прийнято у спортсменів, кубками, медалями, сертифікатами та призами. Навіть у цьому організатори запровадили унікальність. Ексклюзивний дизайн і новаторство у структурі виробів гарантовані.

Фанати та глядачі, які не потраплять на турнір, окремо матимуть можливість переглянути 18 жовтня онлайн-трансляцію чемпіонату на сайті nabba.com.ua.

Анна Слюсаренко

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button