БодибілдингНОВИНИ

5 причин змінити тренажерний зал

Фітнес-центрів у великих та малих містах України стає все більше і більше. Кращі чи гірші, дешевші чи дорожчі. Більші чи менші. Маючи вибір, іноді є спокуса змінити тренажерний зал та урізноманітнити життя. І не дарма, адже зміна місць тренувань має чимало переваг.

zal

Причина 1. Обладнання

У різних залах різні лінійки тренажерів та іншого обладнання: штанги чи різної ваги гантелі. Змінюючи їх отримаєте нове навантаження на м’язи під незвичними кутами. Ваше тіло буде по-новому звикати до нових тренувань під час нетипових навантажень. Це як змінити тренувальну програму. Отже, вас чекає: нова вага, нові відчуття, нові емоції.

Причина 2. Нові люди – нова мотивація

Якщо вирішили змінити тренажерний зал – це означає, що ви точно вже не новачок, а отже, боятися вперше піти на тренування не будете. Яким би кремезним ти не був, а завжди у залі є хтось кращий, до показників якого хочеться прагнути: чи то візуальних, чи то силових. Нові обличчя та їх результати – це хороші живі мотиватори;

Причина 3. Досвід

Скільки не тренуйся та не читай фахової літератури, а всіх нюансів знати не будеш. Нові знайомства з людьми, які у фітнесі досягли більшого, ніж ви – це можливість почерпнути щось невідіоме: методики, деталі раціону тощо.

Чудово, якщо у новому залі є виступаючі атлети. Вони можуть стати хорошими порадниками. Зазвичай, культуристи за свої консультації беруть плату, проте живе знайомство і спілкування буде ефективнішим, аніж “діставати” бодібілдерів із своїми запитаннями у соцмережах.

SP2

Причина 4. Нові друзі

Самі знаєте: нові знайомства у залі є “побічною” соціальною складовою. Хтось когось раз-два підстрахував, і це вже причина привітатися наступного разу, а потім і словом-двома перекинутися. У фітнес-центрах збираються дуже різні люди із найрізноманітніших сфер життя. Якщо ж не станете товаришами, то цілком реально налагодити робочі чи ділові контакти у неформальній атмосфері.

Причина 5. Атмосфера

Бувають такі зали, де наче все добре, проте там у повітрі висить холоднеча: і люди не привітні, і все якесь таке навколо похмуре. Іншими словами, нічого навколо не сприяє хорошим тренуванням. Хтось скаже, що він іде в зал не за атмосферою, а за результатом. Інший відповість, що шлях до цього результату має бути комфортним і приємним. І також буде мати рацію. Зміна тренажерного залу дозволить вам вибрати найкомфортніше місце для себе.

Антон Павленко для KULTURIZM.INFO

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button