БодибілдингНОВИНИ

Тренування передпліч: базові принципи тренінгу

Тренувати передпліччя чомусь особливо люблять новачки. Такі приходять в зал дрищата і починають тренувати саме цю частину тіла. Чому так – загадка. Бо неправильний це шлях.  А все тому, що ці м’язи повинні розвиватися так само пропорційно, які і всі інші групи м’язів.

peredplicja

на фото: передпліччя чеського атлета Jakub Prchal (1995 р.н.)

–  Щоб зробити м’язи передпліч сильними без збільшення в розмірах, треба виконувати багато різних спеціальних вправ.

– Якщо  хочете збільшити силу і обсяг м’язової маси, то в тренування слід включити і силові вправи.

Про ефективні вправи для тренування передпліч ми писали у попередній статті на цю тему.

Власне тут найцікавіше: для збільшення розміру м’язи необхідно так само набрати і вагу. Але якщо поставили перед собою мету збільшити силу без збільшення обсягу м’язової маси, ви повинні пам’ятати, що при збільшенні м’язів збільшується і сила. Притому чим більше збільшується м’яз і ваш вага, то тим більше повторів у  вправі зможете зробити.

Щоб тренувати передпліччя не потрібно вигадувати якісь незвичайні вправи, адже їх є чимало. Окрім того, цю групу м’язів можна тренувати досить часто, на відміну від інших груп м’язів. Проте найкраще робити це наприкінці тренування. Бо якщо втомити їх на початку, то не зможете ефективно виконувати інші вправи. Наприклад, жим штанги стане для вас нереальним завданням навіть із невеликою вагою.

При збільшенні навантаження на основні м’язи, корисно дати навантаження і на трицепс, оскільки вправи на цю ділянку готує передпліччя до основних навантажень і якнайшвидшому росту цих м’язів.

 

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button