НОВИНИУкраїни

Бодібідер Юрій Тимощук: Із спортом хочу пов’язати все життя

Із цим спортсменом KULTURIZM.INFO познайомився ще до того часу, як він почав виступати на змаганнях. За останні два роки ми мали змого спостерігати тим, як він прогресує. Юрію Тимощуку 24 роки, сам він родом із Рівенщини. Живе у столиці і не лише тренується сам, а й допомагає досягати своїх цілей іншим.

jura tumochuk 01jura tumochuk 04

Юра, розкажи коли ти вперше потрапив у тренажерний зал?

Вперше це було в класі 9-10, моя вага тоді була 63 кг при рості 189 см. Через це комплексував і вирішив серйозно змінити себе. Перші місяці тренувань не мали ніякого результату, адже все робив виключно без тренерів і наставників.

А коли зрозумів що це захоплення надовго і серйозно?

От коли вже бачив результат – набрані кілограми і об’єми! Тоді в мене все більше і більше загорялись очі, і тоді розумів, що назад вже дороги нема. З роками це вже стало стилем життя. Зараз уявити не можу і не хочу, що я колись не буду прогресувати чи навіть  тренуватись. В цьому спорті немає межі.

jura tumochuk 02Ти сам родом з Рівненщини, вже тривалий час живеш у Києві. Як тобі там?

У Києві вже 4 роки. З дитинства хотів переїхати, бо люблю великі міста. В столиці ні родичів, ні друзів не було, тому перший час було зовсім несолодко. Довелося на якийсь час навіть про тренування забути, бо як наш спорт дуже дорогий. Труднощі були і у фінансовому плані: за цей час 10 разів міняв роботу, поки не знайшов щось путнє.

Я вже добре освоївся у столиці і відчуваю себе «своїм». На рахунок питання  «чого не вистачає?»  –  власного житла в столиці, бо затрати на оренду квартири мене не радують. Всі люди тут більше мотивовані та цілеспрямовані, а це мені і дає поштовхи.

Вже у Києві вирішив виступити на змаганнях. Чому «менс фізік»? І які місця посідав

Відчував що настав час і мені постояти на сцені і почав готовитись на змагання по «менс фізік» – це був оптимальний варіант для моїх стартів, найменш затратна підготовка. А взагалі я за естетичний бодібілдинг, можливо, навіть бодібілдинг «Золотої ери». Не факт що завжди буду в «менс фізік», маю бажання спробувати себе і позмагатися у класиці і в бодібілдингу.

Як сам оцінюєш свої виступи на цих турнінах?

На кубку Києва IFBB 2014 я дебютував як атлет «менс фізік» і готувався дуже старанно. Форму свою оцінюю добре, проте через брак досвіду стояти на сцені, поводився невпевнено у позуванні, посів 5те місце. Але таким дебютом задоволений. Через 3 тижні на кубку України UBPF я підготувався ще краще і став віце-чемпіоном, хоча тоді вже був налаштований  виграти.

jura tumochuk 05

Після того, як почав виступати: якось змінив глобально свій підхід до тренувань?

Звичайно! Саме в останні тижні і дні підготовки я повністю вивчив свій організм і тепер у мене немає чітко вираженого спліту. Слухаю своє тіло і тренуюсь так, як воно потребує, знаю тонкощі свого масонабору, сушки, загрузки вуглеводами перед виходом на сцену.

Чи товаришуєш з іншими українськими атлетами?

Спостерігаю за всіма нашими спортсменами і в «менс фізік», і в бодібілдингу, адже я дуже хочу щоб саме наш український бодібілдинг стрімко розвивався як в Європі чи навіть у Штатах.

jura tumochuk 03Що для самого себе вважаєш головним досягненням у цьому спорті?

Для мене це набагато більше ніж спорт. Як і Арнольд в фільмі «качай залізо» порівняв себе з скульптором свого тіла, так же і для мене  бодібілдинг –  це мистецтво. Хочу завжди покращувати свою форму, без застою і тим більше регресу.

З тобою завжди поруч твоя кохана. Як вона ставиться до культуризму?

Раніше вона цього не розуміла і коли ми познайомились (більше 4х років тому) я їй здавався завеликим, а тоді, як на мене, зі своїми 85 кг при рості 191см я був дуже худим. Зараз я вже 108 кг і буває, що Іванка мені каже: «Юр, ти трошки схуд, треба добавити в руках чи роби акцент на дельтах». А ще приємно, коли на змаганнях за кулісами хвилюється  за мене більше, ніж я на сцені.

А чи агітував її займатися разом?

Цього року я вже бачу її інтерес до нашого спорту, почала ходити до мене в зал. Думаю з осені займеться серйозніше.

Які маєш спортивні та життєві плани на найближчий час?

З спортом чи принаймні тренуваннями хочу пов’язати все своє життя. Але враховуючи теперішню ситуацію в країні, пріоритети трішки можуть маневрувати, адже треба і думати про забезпечення майбутнього. Та, звичайно, хочу ще виступити на декількох десятках турнірів.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button