НОВИНИ

Чому ресторанам можна працювати, а фітнес-центрам ні?, – Володимир Рекша

Засновник мережі фітнес клубів «Олімп» у Львові Володимир Рекша вважає несправедливим рішення влади, щодо обмежень на роботу спортивних закладів та нарікає на відсутність діалогу з фітнес-спільною Львова. Про це він заявив під час прес-конференції 10 червня, на обговоренні законності роботи фітнес-клубів, спортивних та інших закладів фізкультурно-оздоровчого спрямування у Львові.

За його словами, від рішень чиновників та політиків постраждав професійний спорт.

«Позитивом було, коли  15 квітня міністр молоді і спорту на Кабміні попросив дозволу тренуватися людям, які входять до штатних збірних команд України з національних видів спорту не тільки на вулицях, а й у приміщеннях, на своїх базах та готуватися до міжнародних стартів. Це досвід інших держав: ЄС та США. Це єдине, на що наші політики звернули увагу», – зазначив спортсмен.

Володимир Рекша також наголосив, що без відвідувань фітнес-центрів та занять спортом потерпають спортсмени, діти та і навіть АТОвці і не розуміє: чому ресторанам можна працювати, а фітнес-центрам ні.

«Чи мають рівні права львівські спортсмени змагатися з Київською чи іншими областями на Чемпіонаті України, припустимо, із стронгмену, який відбувається за тиждень? Спортсмени не були ще в залі! Збірна Львівської області одна з кращих в Україні але наші спортсмени не мають змоги готуватися до змагань. Це велика несправедливість», – додає Володимир Рекша.

Також засновник мережі фітнес клубів «Олімп» нарікає на байдужість місцевої влади до ситуації у фітнес-середовищі міста.

«Ми можемо дотримуватися певних обмежень, збільшити вимоги, але з нами ніхто не спілкується. Коли ми ходили на мітинги і просили владу, комісію, вийти до нас – ми просили діалогу, але ніхто не вийшов до нас. Ми навіть не мали жодної інформації про рішення комісії: ні що саме вирішили, ні на підставі чого це зробили. Вони не спілкуються з нами», – нарікає Володимир Рекша.

Пов’язані статті

Back to top button