НОВИНИХарчування

Риба в раціоні бодибілдера: яка найкраща для культуристів?

Яку рибу найкраще їсти бодибілдерам? Чим корисна риба у бодібілдингу і як правильно її вибрати? Ці питання часто виникають у тих, хто ретельно ставиться до свого харчування. Рибу їдять як під час сушки, так і під час набору маси. Отож все про рибу у бодібілдингу сьогодні ексклюзивно на kulturizm.info.

Риба в раціоні бодибілдера: яка найкраща для культуристів?

Всім спортсменам добре відомо, що м’ясо риби за своїми цілющими властивостями має багато корисних речовин. Залишається відкритим питання, яка саме риба і як конкретно впливає  на організм бодибілдерів. У нашій статті ми допоможемо вам вибрати для тренувань “золоту рибку”.

Харчування у бодібілдингу – головний чинник відновлення

Найкраще джерело для енергії бодибілдерівтунець

Тунець має в собі високий рівень нікотинової кислоти, яка відома як вітамін В3. Вона необхідна для виробництва енергії в клітинах і відіграє не останню роль у діяльності нервової та м’язової діяльності.

Скумбрія допомагає концентруватися

Скумбрія у раціоні бодибілдерів є хорошим джерелом омега-3 ненасичених жирних кислот, які є дуже важливими для розвитку нервової системи і росту м’язів. Скумбрія допомагає збільшенню показника інтелекту, а також здатність концентруватися і вчитися. Фахівці рекомендують їсти культуристам скумбрію два рази на тиждень.

Найкращий для схуднення – морський окунь

Морський окунь є відмінним вибором для бодибілдерів, які намагаються схуднути. Біла риба є чудовим джерелом білків. Її рекомендовано їсти від 3 до 5 разів на тиждень. Крім усього іншого ця риба багата вітаміном В12. Вона також необхідна для створення червоних кров’яних клітин і функціонування нервової системи.

Тепер лолось

Лосось є хорошим джерелом кальцію, який сприяє зміцненню кісток. А ще має багато білків і омега-3 ненасичених жирних кислот. Як і у всьому, а також з лососем головне не перестаратися, бо він має багато холестерину .

Бодибілдери люблять тріски

Найдешевший варіант – заморожені тріски. Тріска є важливим джерелом вітамінів А , D , Е і омега-3 ненасичених жирних кислот.

Томаш Любек, дієтолог з Чехії, www.kulturizm.info, фото addmass.org

____________________

читайте також:

Метаболічні зрушення в організмі бодібілдерів та важкоатлетів під впливом тренувань

Кавун в раціоні бодібілдера: енергійна вода!

Як підготуватися до змагань з культуризму. «Сушка» бодібілдера Євгена Гаспарова

Пов’язані статті

3 Comments

  1. я не понял, в каком виде лучше употреблять рыбу? жаренная, печенная (в духовке/микроволновке), варённая?

  2. Точно не жареную. Либо варенное, либо паренное.

  3. Жареную только не на масле,а на антипригарной сковороде.)

Залишити відповідь

Back to top button