НОВИНИУкраїни

Всеволод Сок: Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!

Цей бодібілдер родом з невеликого містечка на сході України. Всеволод Сок з Алчевська – герой сьогоднішньої історії.

Атлет вже має досвід виступів на регіональних турнірів, а тепер планує підготуватися до Кубка України 2014. Всеволод люб’язно погодився розповісти про себе читачам www.kulturizm.info.

Всеволод Сок: Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!Всеволод Сок: Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!

Тренуватися почав у 18 років

До цього я грав у баскетбол. Важив 65 кг, при зрості 185 см. Особливих перспектив на перший погляд не подавав і тренер не хотів мене брати, але я виявив завзятість і мене взяли!

У спортзал до тренера з пауерліфтингу мене привів одногрупник

Це мій друг Віталік Макаренко. Я дивився на нього і захоплювався: у нього руки були як мої ноги. Перші три місяці був випробувальний термін ) )) я тренувався окремо від “еліти” залу).

Завдяки величезному бажанню, наполегливості і регулярного відвідування тренувань, мої навантаження росли і так я став тренуватися з “елітою” залу) ).

Два роки тому все таки зважився познайомитися з тренером Сергієм Пугачовим

Він, фанат бодібілдингу, з великим стажем тренувань і виступів. Тренер мені дуже допоміг і багато чому навчив. Завдяки Сергію , моє життя круто змінилося !)

Завжди із захопленням дивився на володарів накачаних тіл та хотів бути великим

Бодібілдинг такий спорт, по якому здалеку видно, чим ти займаєшся, ставлення людей до тебе зовсім інакше…

Коли я потрапив на перші змагання у своєму місті, дивився на сцену, як люди реагують, кричать, аплодують і ніхто не залишається байдужим … Близько 10 років у мене була така мрія, але не було можливості, всі говорили, що це нереально, мовляв, у тебе не вийде і не зможеш … Я був дуже невпевненим у собі і сором’язливим …

Але якщо є мрія, потрібно пробувати, зробити ВСЕ що у ваших силах! Мій девіз: “Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!”. І тоді ваша мрія буде дуже близька до виконання!

Мені подобається виступати і, може, це голосно звучить, але я хочу змінити  стереотипи про “качків”, хочу, щоб цей спорт став більш видовищним, популярним …

Всеволод Сок: Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!

Перші мої змагання відбулися в Свердловську

Мені дуже сподобалися глядачі, організація змагань і атмосфера загалом) . Було дві категорії: юніори та чоловіки. Я виступав в категорії чоловіки, здобув друге місце і приз глядацьких симпатій.

Було море емоцій і з мого боку, і з боку моїх близьких, і глядачі там були найкращі! ))) Свердловчани, привіт!) )) ))

Раніше також займався пауерліфтингом

Було це в до травми коліна: розрив передньої хрестоподібної зв’язки під час гри в баскетбол). Після операції на коліні у 2010 році, я дуже переживав чи зможу качати ноги, чи зможу виступати… вирішив зробити все від себе можливе і не сумувати.

Я не міг сидіти вдома, втрачати час і не ставати сильнішим, почав ходити в спортзал з паличкою на 4 поверх по одній сходинці, крокуючи здоровою ногою, спираючись на товариша про залу.

Поки чекав, коли одужаю, виступив на змаганнях з жиму лежачи в Луганську. Витиснувши 180 кг здобув перше місце і через пів року почав дуже обережно, маленькою вагою прокачувати ноги. Трохи пізніше присідав повільно на 20-30 разів, не випрямляючи повністю коліна – на що мої м’язи відгукнулися ростом і я наздогнав ноги, які після операції дуже відставали у розвитку від верху, подолавши свої колишні показники).

Всеволод Сок: Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!Всеволод Сок: Успіх – це рух від невдачі до невдачі з наростаючим ентузіазмом!

Бодибілдинг мене дуже дисциплінує, вчить бути наполегливим і йти до своєї мети!

Я зрозумів, що хочу прогресувати у цьому спорті, тому що це те, що я люблю, не бачу себе без спорту …

Не так давно залишив все у своєму маленькому місті і переїхав до Києва. Працюю тренером, займаюся тим, що мені подобається. Загалом моє життя неабияк змінилося)

У мене також багато друзів бодібілдерів

Олександр Паеранд , який мені дуже допоміг з пошуком роботи в Києві, мій земляк)) Є ще друзі, які ще не виступали, але думаю, незабаром і вони себе покажуть) І взагалі всі бодібілдери – це брати по залізу, і рідко відмовляють у допомозі )

Культуризм – не єдине моє захоплення

Дуже люблю баскетбол, дуже люблю настільний теніс, обожнюю їздити на велосипеді, захоплююсь акваріумістикою . Подобається також психологія, і взагалі, у світі дуже багато цікавого!)

Всеволод Сок для www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button