БодибілдингТренінг

Як відновити прес після пандемії

Накачати шість омріяних кубиків важко. Той, хто каже вам інше – бреше. Ми хотіли б, щоб отримати шість кубиків було так само просто, як взяти шість пачок пива з магазину.

Пандемія є важкою, особливо для любителів фітнесу. Хаос, який спричинив коронавірус поставив нас у несподівану ситуацію. Хто б міг подумати, що ми будемо зачинені у своїх будинках місяцями поспіль. Ситуація з карантином також не обіцяла нічого доброго нашому організму.

Способи отримати прес після пандемії

Тепер, коли більшість із нас знову почала тренуватися у спортзалах, настав час створити план для досягнення статури своєї мрії. Жорсткий прес – це результат оптимальної програми тренувань, харчування та відновлення. Випадання будь -якого з них може вивести нас з колії.

1. Дієта

Пам’ятайте:  прес роблять на кухні та виготовляють у спортзалі. Ви не повинні сподіватися, що побудуєте фантастичну талію харчуючись гамбургерами через день. Вашим першим кроком на цьому шляху до має стати наведення порядку в раціоні.

План дієти буде змінюватися залежно від поточного відсотка жиру в організмі та надмірної ваги, яку потрібно скинути. Кожен з нас має прес, але більшість з нас його так любить, що захищає його під шаром жиру.

Перейдіть на дієту з дефіцитом калорій – це означає, що потрібно спалювати більше калорій, ніж споживаєте.

Як скласти план дієти:

  • Використовуйте додаток для відстеження калорій. Слід записувати все, що їсте щонайменше тиждень, перш ніж перевіряти середньодобову норму споживання калорій та макроелементів та їх розподіл.
  • Дізнайтеся, скільки калорій вам потрібно. Існує багато онлайн -калькуляторів, які підкажуть, скільки калорій потрібно з’їсти, виходячи з вашого віку, зросту, ваги та статі.
  • Вибирайте свою їжу – розумно –  Деяким людям важче скласти план дієти. Після того, як дізнаєтеся, скільки калорій потрібно споживати щодня, ви повинні почати складати продукти харчування, які відповідають вашим цілям, у планувальник. Згадані вище додатків мають великий список продуктів харчування з різною поживністю. Вибір продуктів, які відповідають вашому способу життя, дуже важливий. Ви не хочете додавати до свого списку продукти, які є занадто екзотичними або дорогими.
  • Дотримуйтесь плану дієти. Це  може здатися базовим, але недотримання програми може бути найгрубішою помилкою дієти.

2. Тренування

Більшість людей ніколи не зможуть створити шість пакетів, тому що вони тренуються як ванільки. Якщо кілька скручувань це і є ваше уявлення про тренування пресу, вам не варто навіть заважати починати.

Розподіліть тренування на частини. Ваші тренування повинні складатися з різних вправ для тренування верхнього, середнього та нижнього пресу.

Частота тренувань

Багато новачків у фітнесі помиляються, тренуючи прес щодня. Не потрібно витрачати години на роботу над цим. Для виконання вправ достатньо інтенсивного 30-хвилинного сеансу.

3. Відновлення

Оскільки прес- це невелика група м’язів, йому потрібен час, щоб відновитися після жорстоких тренувань. Не тренуйте прес, якщо він болить. І якщо ви тренуєте прес більше трьох разів на тиждень – ви робите занадто багато.

Висновок

Якщо перед початком пандемії у вас вже був красивий прес, у вас є головний козир. Ваша м’язова пам’ять допоможе вам швидко відновити форму. З іншого боку, новачкам слід дотримуватися програм тренування, дієти та відновлення щонайменше півроку, перш ніж очікувати будь -яких результатів.

Пов’язані статті

Back to top button